Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Férfinak egy 2010 körüli...

Férfinak egy 2010 körüli Dacia Sandero tényleg ciki?

Figyelt kérdés

Nagyjából 3-4 évig szükségem van egy olcsón fenntartható autóra iskolai és más ingázás miatt. Mivel ez idő alatt alacsony lesz lehet a bevételem, egy olcsón fenntartható autóra van szükségem amiben még van légkondi és azért jóval biztonságosabb mint egy régi suzuki swift.


Ennek pont megfelelne egy 1.6-os Sandero, de valamiért sokan úgy csinálnak mintha műanyagból készült lovas szekeret akarnék venni, pedig az NCAP törés tesztje is 4 csillagos, magyarul jobb a biztonsága mint sok jóval drágább kortársának és a fogyasztása is alacsonyabb mint a német konszerneknek. autós népítélet szerint megbízható is és az alkatrészek is olcsók. Egyedül a beltér ami tényleg olyan mintha egy kínai játékgyárban öntötték volna, de más bajom nincs vele.


Tényleg ennyire gáz a Dácia? Ha igen, miért?


A válaszokat előre is köszönöm.



#autó #benzin #Renault #Dacia #románlovasszekér
2022. máj. 19. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jól érzed magad benne, akkor rendben van.
2022. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális autó.
2022. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Célnak megfelelik.
2022. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Magadnak akarsz autót venni vagy másnak? Mert ha magadnak akkor kakáld le, hogy mit mondanak róla.
2022. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Én is Daciaban gondolkodom és 24 vagyok
2022. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem az
2022. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tök átlagos autó... szerintem kutya nem foglalkozna vele, hogy azzal mászkálsz.
2022. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Városban napi munkába rohangálós második autónak gondolkozok is valami hasonlóban. Valami egyszerűbb, olcsóbb fenntartású, nem matuzsálemi korú kisautó nekem erre tökéletesen megfelelne.

Kisautó és lehet hogy nem nyújtja a legnagyobb luxust. Nyilván én sem Németországba ingáznék egy ilyennel, de amire való, napi fél órát városban elücsörögni benne, arra teljesen alkalmas.

2022. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
te vagy a ciki nem a dacia
2022. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj csak velük hogy drágák. Ugyanannyit kérnek egy '10-es Dácsiáért mint kategóriatársáért, ami sokkal jobban szerelt vagy éppen csak simán jobb minőségű... Maga a köré épült hype ami ciki. Olyan mint a régi Swift, ha azok kikopnak az utakról, majd akkor jön a sláger Dacia.


Mindig a legolcsóbb kocsi lesz a nép kedvence...


És miért sláger? Mert mikor újraindították, fillérekért adták újonnan, és hát ami 2 millió forint újonnan, mi ha nem olcsón fenntartható soha el nem romló csodajármű?

2022. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!