Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora összeggel számoljak...

Mekkora összeggel számoljak körülbelül?

Figyelt kérdés
Nem akarok leégni a szerelő előtt a robogómmal, ezért inkább először itt kérdezném, hogy valamiért nem jó a yamahám féklámpája, cseréltem izzót és utána sem lett jobb. Viszont a helyzetjelző ég. Nem rég tettem fel a kérdést itt hogy hogyan lehetne megcsinálni, de érdemi választ nem kaptam úgyhogy marad ez az út. Nincsen semmilyen más hibája a motor pöccre és rugásra is indul, fékek fognak, indexek és helyzetjelző jó, csak a féklámpa nem gyullad ki. Nagyjából ennek a megcsináltatása mennyibe kerülhet mindennel együtt?

2022. máj. 19. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnézted már a kapcsolót, vezetékeket?

Vagy a testet megkapja?

Ha egy kicsit értesz hozzá ezeket le tudod ellenőrizni.

2022. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kapcsolót ma nézem meg, de a többiről még nem nagyon tudom hogy hogyan jó, vagy hogy pontosan mit takar mivel még soha csináltam ilyet, de bízok hogy videók alapján megfogom tudni valahogy oldani. Amennyiben mégsem sikerül jövőhéten elviszem és reménykedem, hogy nem 20-30 ezer forintot fog elkérni érte.
2022. máj. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!