Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok és 3 autóra szűkítettem: lexus is 220d,volkswagen passat cc 1,8tsi/2.0td vagy audi a4 2.0tfsi.


Melyik lenne a legjobb választás szerintetek?

Melyik a legmegbízhatóbb?



2022. máj. 19. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Lexus IS 220D
Passat CC 1.8 tsi
Passat CC 2.0 tdi
Audi A4 2.0tfsi
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
egyik sem 6 henger BMW ha jót akarsz
2022. máj. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Sikerült kiválasztani a Lexus legszarabb motorját :D

IS300h. Ha várni kell hogy gyűljön még egy kis pénz akkor várnék, de egyik másikst sem venném meg a felsorolásból.

2022. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 jelenleg olyanom van és rendben is van ,csak gondolkozok ,hogy lecseréljem.


#2 Az IS220D tényleg olyan gázos?


IS300H 6-7 millio korul mozog ,amiket írtam azok kb. a felebe kerulnek😅

2022. máj. 20. 06:04
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 akkor vegyél GS300H-t...
2022. máj. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

#3

Van a Toyota rettegett 2.2 D4D motorja ami miatt sokan félnek a D4D motoroktól. Az IS220d-ben ez a motor van… Lehet hogy nem lenne semmi bajod vele, lehet hogy ide is jön majd egy válaszoló akinek ilyenje van és eddig nem volt vele baja, de én a számok embere vagyok és olyan autót veszek amik a kifejezetten megbízhatóak közé tartoznak, így csökkentem az esélyeket hogy egy anyagi csődbe belenyúljak.


Igen, az IS300h drágább, ezért is írtam hogy ha kell akkor várnék még picit hogy gyűljön egy kis pénz.

Az összes felsorolt autó nagyobb méretű, de esetleg CT200h?


#4

Arra számítottam hogy a GS300h olcsóbb lesz, de az is 6milliótól kezdődik… Én vinném mindkettőt :D

2022. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És Lexusból az IS250, arról valamit tudsz mondani? Talán még az szóba jöhet nálam.


Ct200H az nem tetszik, a 6 miláér meg nem szeretnék autót venni, egyrészt nincs 1éves a jogsim ,másrészt meg 6-7 jelenleg sok nekem egy autóra.

2022. máj. 20. 18:50
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

A 250 sem a legolcsóbban fenntarthatóak közé tartozik. A vezérlésnél kell néha valamit cserélni ami 1millió Ft felett is lehet, elég jó az esély arra hogy a tulaj inkább eladja és ilyenkor elkezd kézről-kézre vándorolni az autó mert ekkora költséget nem terveztek be. Ha jól emlékszem a TC egyik ezzel a motorral ne vegyél autót videójában is megemlítették.


Ha IS akkor 1. generáció (200 vagy a nagyon ritka 300) vagy 3. generáció.

2022. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt , akkor a Lexus kilőve... szerintem passat cc lesz a befutó csak azt nem tudom még melyik motorral
2022. máj. 23. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!