Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az az "alap fehér" szín?

Milyen az az "alap fehér" szín?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot, azt értem, hogy nem metal fény, de milyen az az alap fehér szín?
2022. máj. 20. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor gondolom vagy szolíd+lakk, vagy sima akryl.
2022. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Sima fehér, mit lehet ezen nem érteni? Nem koszos fehér, nem sárgás, nem metál, nem csillogó, nem gyöngyházfényű. Sima fehér.

Ilyen:

[link]

2022. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mik az előnyei hátrányai ?

Bocs az amatőr kérdésért, a családban metal fény volt, azért nincs fogalmam, sosem figyeltem fel a különbségre.

2022. máj. 20. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Hátránya hogy nem olyan szép, előnye, hogy kevésbé sajnálja az ember ha lesz rajta kisebb karc, vagy sérülés.
2022. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fehérből is van rengeteg árnyalat, és sosem csak fehér van a festékben, hanem ekkor is van még más is belekeverve, gyártó meg évjáratfügő, hogy épp mit kutyulnak ki a gyárban. Gondolom alapáron ez van az adott típusnál, minden egyébb szín feláras.
2022. máj. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vortrex ***** válasza:
64%
A legnagyobb előnye, hogy nyáron nem olyan forró, mint egy fekete autó, a legnagyobb hátránya, hogy unalmas és látszik rajta minden folt.
2022. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne vegyél fehér színt, mert a legkisebb szennyeződés is meglátszódik rajta. Ha véletlenül meghúzod, akkor pedig ordító lesz a sötét csík rajta.
2022. máj. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Ugyanígy meglátszik a sötét autókon is a por :), talán az még kényesebb is.
2022. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!