Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen korú használt kocsit...

Milyen korú használt kocsit vettél eddig?

Figyelt kérdés

Én viszonylag sokáig használok egy-egy autót, nem cserélgetem őket pár évente. Így a legelső volt használt, azt 6 évesen vettem. (17 éves koráig használtam.) Utána újat vettem, most is ezt használom, jelenleg 4 éves.

Kíváncsi vagyok, hogy általában itt a többség milyen korú autókat vesz. Én megtippelni sem tudom. Nincs semmi célom a válaszokkal, pusztán kíváncsiság.


2022. máj. 20. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az elso 16 eves volt mikor megvettem es kb. 18 amikor eladtam, a kovetkezo 5 evesen jott es 10 evesen ment, aztan 4 es 17, utana egy kb. 1 eves 'hasznaltat' vettem.
2022. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első kocsim 16 volt,19 mikor eladtam. Most egy 25 éves sportautóval járok. Fél éves kora óta családban :)
2022. máj. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első kocsim 20 éves volt, 22 évesen adtam el, mostanit 16 évesen vettem és most 17 éves. Mindkettő japán, olajzabáláson kívül semmi komoly gonddal. Menni, mindig mentek. Sosem hagytak ott sehol.
2022. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első saját autóm 18 éves volt amikor hozzám került. Kezdésnek tökéletes volt. 23 éves volt amikor megváltam tőle. Sajnos sok baja volt így azt a pénzt amit a rendberakására tettem félre inkább nem költöttem rá hanem vettem egy másikat egy fiatalabbat ami ha jól emlékszem akkor 14 éves volt. Árához képest meglepően jó autót vettem mert hibája sokáig nem igazán volt, a kötelező szervizeken kívül nem igen költöttem rá nagyon semmit. Annyi hogy kapott bele új rádiót meg pár apróságlett kicserélve ami esztétika miatt volt szükséges inkább. Azt az autót sokáig használtam. 18 éves volt amikor vettem egy "roncsot" ami akkor 25 éves volt. Azt azért vettem mert kellett egy munkás autó amit lehet terhelni, barmolni és nem sajnálom ha a földes út tönkrevágja. Az a munkás autó már lassan 30 éves és még mindig nyúzom, apróbb bajai voltak de egyébként rendben van egy igazi túlélő a gép imádom főleg hogy így nem a rendes autót kell terheljem így azt kímélem legalább. A rendes autóm 20 éves volt amikor bontóba került, sajnáltam nagyon de sajnos épp egy utcában parkoltam amikor egy hülyegyerek driftelni a jeges úton szágudozott lefelé és telibe belelökte az árokba. Mondanom sem kell hogy totálkáros lett az autó, biztosító fizetett akkor sokáig a munkás autót használtam midnenre is, így annyira nem kapkodtam el az autó vásárlást. Aztán a munkás autóm is elkedzett betegeskedni így egy hosszabb időre félre kellett tennem mert javarészt magam szereltem de mivel volt rajta már lakatolni való meg hát műszaki is közeledett de akkor épp beütött a covid járvány így oké hogy nem kellett rohannom vele, de hazsnálni sem nagyon tudtam, illetve mertem mert bármikor lerohadhattam vele. Akkor a barátnőmnek megszünt a munkahelye a covi miatt és ahová krült oda be kellett járnia de nem nagyon volt mivel, busszal macerás volt, biciklivel meg túl messze lett volna így vettünk neki egy 15 éves kis városi autót. Mivel home officeban dolgozott és csak heti egyszer kellett bemennie a cégéhez így aztaz autót hazsnáltam én is sokáig. Közbe gyűjtögettem még pénzt és tavaly találtam egy autót ami nekem nagyon megtetszett az 13 éves volt, igaz német papíros német rendszámmal. A tulajdonos ott élt kint ott is hazsnálta de a járvány miat hazajött és családi meg egyéb okok miatt nem ment már vissza, viszont neki volt itthon is egy autója, mert a német autóját csak azértvette hogy ott legyen mivel mászkáljon csak a covid miatt nem akart tömegközlekedéssel hazajönni így hazavezetett vele. Aztán én megvettem tőle az autót, a honosítást egy ismerősöm intézte, igaz volt vele munka mert műszakira patikára kellett hozni az autót semmi apró hibája nem lehetett, igaz nem is nagyon volt szerencsére, és jelenleg azt használom.

A munkás autómat is rendbe tettük alig 1 hónapja volt az is műszakin, azt jeeneg barátnőm használja mert az Ő kis autóját kell egy picit rendbe vágni mert lassan az is megy műszakira, és ez van most.

2022. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!