Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinszag az utastérben,...

Benzinszag az utastérben, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Általában klímázás után, de nem minden esetben. Autó körül nincs benzinszag de az utastérben néha érezni….

2022. máj. 20. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Az autó egy 2001-es Fiat Punto
2022. máj. 20. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de szerelő azonnal. A benzin nem ég hanem belobban....
2022. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ja ez igaz.. de olyan érdekes, hogy nem hátul a szivattyú felől érezni hanem elölről a műszerfalról..

meg a másik az, hogy első tankolásnál is lehetett érezni, másodiknál nem volt semmi probléma, és ma meg megint voltam tankolni és azóta érzem ismét… az a fura, hogy inkább a tankolás után van ez nem is a klímázás után most esik le..

2022. máj. 20. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehet hogy félre folyik tankolásnál?
2022. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De hogy? Hol?

Kívűl nem folyatom mellé sehol sem, hacsak nem csövön kívűl.. és rögtön ott mellette meglehet, mármint a tanksapka környéke… bár nem tudom, elölről jön a szag akkor is..

Nem tudom mi lehet..


Első tankolásnál picit lehetett érezni állóhelyzetben klímával

Másodiknál semmi.. mentem 600 km-t klímával meg anélkül is de semmi probléma nem volt.

Ma megtankoltam fullra, klíma nélkül is érezni

2022. máj. 20. 22:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Meglehet, hogy a tanksapka nem zár jól?
2022. máj. 20. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
minden régi 20-30 éves autóban benzin szag van, nem kell vele foglalkozni.
2022. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha én is érzem a kocsimban, de végignéztem az autót és sehol nem látok szivárgást. Jellemzően indítás után, vagy lámpánál érzem, így inkább arra tudok gondolni, hogy mivel indításkor bedúsít a rendszer, ezért lehet inkább ez benzinszagú füst ami bekeveredik az autó alá, és valamennyi bejut az utastérbe. Kipufogóm is olyan, hogy lefele van irányítva gyárilag. Belső levegőkeringetésnél nem is érzem, tehát a benzintank felől se jöhet a szag.
2022. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!