Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Common rail dízelnél mi...

Common rail dízelnél mi csilingelhet?

Figyelt kérdés

Nem mindig hallani, csak néha-néha. Hidegen és melegen is egyaránt. A kocsi teljesítménye, gázreakciója nem változott. Nem tudom mihez hasonlítani, fémes csilingelés de nem hangos, csak ha fülel az ember. Semmi hibakód nincs, vezérlés csapágyak cserélve vannak. Klímakompresszor lett nemrég cserélve, arra gondoltam hogy esetleg a görgője.

Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mi adhat ilyen hangot?



2022. máj. 22. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Milyen üzemi körülmények között ad ilyen hangot?
2022. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Alapjárat. Menet közben még nem figyeltem.
2022. máj. 22. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiccsengő.
2022. máj. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban lehetetlen megmonadni viszont kettős tömegű lendkerék tud ilyet produkálni alapjáraton is és terhelésen . Ha csak alapjáraton van ez a probléma akkor kezd szét hullani a kettős tömegű ez erősödni fog egyszer el kezd baromira csattogni aztán vagy szét esik vagy nem
2022. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Automata, ez a veszély nem fenyeget.
2022. máj. 24. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Akkor mázlid van viszont az automata váltó is adhat ilyen hangot , ha leírod a pontos típusát az autónak évjárattal motorral együtt akkor úgy azért könnyebb lenne , hogy mik az adott típusnak a jellemző hibái .

Dízel motorokat javítok így azért gyorsan utánna tudok nézni egy egy típusnak a típus hibáinak illetve , hogy hozzánk az adott típus, ha szokott jönni milyen hibákkal jön általában ami ilyet tud produkálni

2022. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!