Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel lesz mássab más...

Mennyivel lesz mássab más városban ?

Figyelt kérdés

1 éve kezdtem el a jogsit ,40 órát le vezetem kb 3 hónap alatt de közbe jöttek egyéb okok így 6 hónapot ki hagytam kb most iratkoznák át másik suliba igy más városban vezetnék.

Szerintetek nehéz lesz vissza szokni ?

Még nem vizsgáztam forgalombol egyszer sem.


B kategóriás jogosítvány.



2022. máj. 23. 14:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

másabb, levezettem, közbejöttek, kihagytam, kb., iratkoznék, így, visszaszokni, forgalomból.


És még mellé a stilisztikai hibák, írásjel elhagyások, ezáltal hangsúlytalan mondatok.


Nem az, megértjük mit szeretnél kérdezni, de na... engem bánt hogy itt tart a fiatalság, romló tendencia.


Egyébként attól függ melyik városról is van szó, nem mindegy hogy Budapest, Miskolc vagy éppen Pécs, Eger...

2022. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Elnézést a rossz fogalmazásért .


Miskolcrol iratkoznák Sátoraljaújhelybe.

2022. máj. 23. 14:41
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A feltételek között szerepel az írni, olvasni tudás, de arra nézvést nincs kitétel, hogy milyen szinten. Borzalmason rossz a helyesírásod.

A negyven óra azt jelenti, hogy már akár vizsgázhatnál is, de nincs olyan oktató, aki úgy vesz át, hogy csak vizsgára vigyen.

Tíz óra ismerkedős vezetésre biztosan számítanod kell. A visszaszokás részben alkat kérdése is. Ha elég jól ment a vezetés, akkor nem lesz gond. Ha csak annyira, mint amilyen az íráskészséged, akkor még száz óra is kevés lesz. Ha szerencsés leszel, és jó oktatót fogsz ki, akkor könnyű lesz újra kezdeni.

2022. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tudod el engedni a helyes írást?

Telefonon vagyok.

De köszönöm a válaszodat!

40 óra azért lett hogy meg legyen az 580km,mondta az oktatom hogy jól megy a vezetés de nem fog kérni idő pontot vegyek még 10 órát oszt akkor meg látja hogy kér e.

2022. máj. 23. 14:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvtanon túl sok értelme nincs a kérdések, mert mi nem tudjuk, hogy neked mi lesz nehéz és mi nem. Szerintem olyan plusz 15 órával számolj nyugodtan, azzal nagyon nem lőhetsz mellé.
2022. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Alsó hangon természetesen.
2022. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a te válaszod is !


Azt hittem van itt olyan aki volt már ilyen helyzetben .

2022. máj. 23. 15:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt, de attól, hogy ő neki hogy ment neked lehet könnyebb vagy nehezebb is.
2022. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez is igaz .

Hülyeséget kérdeztem akkor....

2022. máj. 23. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként kérdező... Sátoraljaújhely kis falu Miskolchoz képest forgalom szempontjából. Ha Miskolcon ment, ott meg még jobban fog. Nincs villamos, nincs akkora forgalom, nincs négysávos szakasz.


Nézz szét utcaképen és meglátod milyen az a város. Van néhány egyirányú azt' kész.


Tudom, ismerem mind a kettőt, borsodi származású lévén.


#1 voltam

2022. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!