Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik nagyobb bevásárlóközpon...

Melyik nagyobb bevásárlóközpontokban lehet kapni autó akkumulátort(VARTA érdekel leginkább) ?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem mindegyikben lehet kapni, Tescoban is.

De lehet Vartát nem.

Jobb ha neten rendeled meg és Exide a legjobb.

2022. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

A kérdésedre válaszolva, én a Tescoban vettem, de láttam az Auchanban is.(két évet bírt)


(nem kérdezted, de a legmegbízhatóbb az Exide, persze szerintem)

2022. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbben van. Tesco, Auchan és hasonló helyek. Általában nagyon drága és Vartából is csak az alap kategóriás "Black" van. Sokan csak a márkanevet nézik meg az árat, de egy Varta Silver és egy Varta Balck között minőségben, tartósságban nem csak a felirat a különbség! Nagyon nem!
2022. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat!

Szóval akkor , egy Varta Silver megfelelő lenne?

2022. máj. 23. 20:05
 5/9 anonim ***** válasza:

De ne ott vegyed hanem autóakksi boltból.

Jóval olcsóbb lesz még házhoz szállítással is.

2022. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Attól is függ, milyen autóról beszélünk. Egy relatív régebbi, kevés elektronikával szerelt, kevésbé extrázott szívó benzinesbe a Vartának a "Blue" akkuja is jó lehet. A Silver a felső kategória, ugyanúgy mint a Boschnál, vagy Exidenál a "Premium". Sok extrával, nagy áramfelvételű fogyasztókkal ellátott autónál, pláne egy dízelnél ahol izzítás is van, nem sajnálnám rá azt a pár ezer forinttal többet, mert hosszú távon kifizetődő.

Autós boltban általában olcsóbb az akku. Pl zsu.hu, kauffer, kovácsautó, stb... Ilyen hipermarketekben akkor vennék, ha nagyon SOS azonnal kellene.

2022. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem, tehát akkor jó a Blue verzió is, köszi!

Viszont azért venném személyesen, nem online, mivel így láthatnám a gyártás idejét, azért az sem mindegy, nem?

2022. máj. 24. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet pont, hogy az áruházakban áll több ideig mivel ott kevesen vesznek akksit.
2022. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mike74 ***** válasza:

Exide tényleg jó, itt találsz jó áron:

[link]

2022. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!