Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bevásárlóközpontban vagy...

Bevásárlóközpontban vagy magánkereskedésből, online rendeljek autó akkumulátort?

Figyelt kérdés

azért venném személyesen, nem online, mivel így láthatnám a gyártás idejét, azért az sem mindegy, nem?

meg úgy gondolom, hogy egy bevásárlóközpontban jobban cserélik , mivel hamarabb megveszik őket, vagy tévesen gondolom?



2022. máj. 24. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első mondatodban igazad van, de a másodikban nem.

Online rendelés esetén is gyorsan cserélődik a készlet.

2022. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sétálj be a legközelebbi autós boltba, olcsóbb mint ha plusz ezreket kellene fizetni a rendelésért.
2022. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért bevásárlóközpont? Miért nem autósbolt? Sokkal nagyobb a kínálat, és hozzáértők segítenek választani.
2022. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3. Nehogy azt hidd hogy ott többet segítenek mint máshol.

Úgy is azt akarja eladni ami van .

2022. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vannak kimondottan akumlátorra specializálodott szakboltok


azokban nagy a választék és van olcsó és drága aksi is


Amugy én mindig a legolcsóbb aksit szoktam megvenni, unyazat tudja mint a drága

3-4 évet az is kibir:)

2022. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkus boltban vedd, ott ingyen kicserélik úgy, hogy folyamatos az áramellátás, nem szűnik meg egy pillanatra sem a táp. Sok autóban elmegy a rendszer, aztán nincs pin kód..
2022. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp autós, vagy akkusbolt.


Soha nem vettem nagyáruházban akksit, pedig 18 éve vezetek.

Autós, meg akkus boltba gyorsan forog a készlet, szinte mindig friss gyártásút kapsz. Plusz nekem a Bárdinál az új akkut úgy adták ki, hogy bemérték az indítóáramot rajta.

Tehát, biztosan jót kapsz.

2022. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha vasárnap cserbenhagy a technika akkor jó a tesco is, de amúgy szaküzletből érdemes, mert ott biztos, hogy feltöltött, bemért akkut kapsz, ráadásul olcsóbban.

Az élelmiszerboltokban meg ott áll addig míg valami balek el nem viszi 1.5x áron.

2022. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mike74 ***** válasza:
Online a legegyszerűbb és leggyorsabb. A legtöbb helyen van autótípus szerinti akkumulátor kereső is (például itt: [link]
2022. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!