Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autómnak leszeretném...

Ha az autómnak leszeretném festeni a lemezfelnijét milyen festéket érdemes használni?

Figyelt kérdés
Boltban kapható felni festékek is jók és tartósak,vagy érdemes festéket kevertetni?Van egy ismerősöm akik festékeket kever és forgalmaz vele lenne érdemes mert aszok tartósabb jobb festékek vagy a boltban kaphatót is megvehetem?Most láttam pl egy prvent festékes felni festést a youtubon.

2022. máj. 24. 23:42
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
10%
Csak nem Draskovics felni pacsmagolását nézted?!Egyebkent mindegy mit fújsz rá,az aládolgozás a lényeg.....ha nincs rendesen megcsiszolva es egyebek a lehdrágább sprayt is ledobja magáról 2 hónapon belül
2022. máj. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1/


Igen azt néztem,de nekem nincs gumi a felnin szóval az egészet szándékozom telibe fújni.Mi az aládolgozás pontos menete?

2022. máj. 25. 02:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen színűre szeretnéd?
2022. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
auchan spray 1000 ft egy flakon. Letakarod a gumit meg a fékeket és fujod
2022. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3/


Mattosabb feketére mert a gyári ráfújt fényes fekete nem tetszik.

2022. máj. 25. 12:04
 6/7 A kérdező kommentje:

4/


Nem ratyi minőséget szeretnék ha már megcsinálom

2022. máj. 25. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor vidd szakemberhez
2022. máj. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!