Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik évtől nem ajánlott...

Melyik évtől nem ajánlott kocsit venni?

Figyelt kérdés
Valamelyik reggel Bochkorék beszéltek róla,hogy kétezervalamennyi után gyártott autók nem igazán jók.Emlékszik valaki pontan mit mondtak?

2022. máj. 25. 20:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy berögződés, hogy régen minden jobb volt. A kétezres években a 90-es években készült kocsikat tartották jónak, és így tovább, mindig az nem jó, ami az új, mert már nincs benne anyag, nem megy el annyit, stb. Nem mondom, hogy nincs benne valamekkora igazság, mert a mostani kocsimban már 4 hónapos kora óta zörögnek az ablakok, meg mindenféle hang van az utastérben, az előző, 17 éves kocsimnál meg semmi ilyen nem volt. Szóval a mai autók silányabban meg ezen a használd és dobd el elv alapján vannak megcsinálva, de azért annak sincs realitása, hogy mondjuk 20 év múlva 40-50 éves autókat vegyünk, mert azok még jók voltak. De a 90-es évek végét, kétezres évek elejét szokták az autógyártás fénykorának mondani, legalábbis én ezt hallottam.
2022. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Nekem egy 2008-as autóm van, amit 2003 óta gyárottak és 1999 óta létezik tervező asztalokon. Közel 25 éves technika. Ez még az a kategória, amiben nincs minden agyon elektronikázva, érzékelőzve, de azért az alap kényelmi dolgok már megvannak benne, vagy utólag beszerelhetőek.

Az utód modell egy katasztrófa. A gyártása már romániában történt és nagyon sok minőségi és elektronikai problémája volt a típusnak, 2015-ben abba is hagyták a gyártását 3 év után

2022. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 évesen esett szét a német autóm. Félévesen 30 ezer kilométer után zörgöt, nyifegett, recsegett stb.

Előtte hajtottam ugyanebből a német márkából 1x meg 2x éveseket 250-350-400 ezer kilométerrel és nem adtak ki ilyen hangokat...

2022. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem rémlik, hogy konkrétan ilyet kimondtak volna.

F1 kapcsán kérdezték a hallgatóktól, hogy az autógyártás melyik időszakában kellett volna megállnia a fejlesztéseknek. Lehet ezzel kevered.

Én személy szerint nem gondolnám, hogy pl. egy 2020-as autó kevésbé lenne jó mint egy 2005-ös.

2022. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A Bocsi akár mit mond , nem kell rá figyelni mert műszaki analfabéta.

Csak annyit tud hogy Mercedes.

2022. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Bochkor egy műszaki analfabéta és életében nem volt 1-2 évesnél idősebb luxus autónál rosszabb autója.... nagyon tudja.
2022. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Bochkorék igazi nagy szakértők. Minden témából. Legalábbis ezt gondolják magukról.

De, magára a felvetésre annyit mondanék, hogy minél újabb autót veszel, annál több benne az elektronika. Ennek van sok előnye és persze hátránya.

2022. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
bocskor az, aki az életét sem tudja emberhez méltóan vinni...akkor hogy adhat tanácsot bármiben is?
2022. máj. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Volt 99-es autóm. Sok baj volt vele. Volt 2006-os. Sok baj volt vele. Most 2018-as van. Semmi baj vele. De a tág családban is ez a tapasztalat: amíg egy autó relatív új, addig semmi baja, aztán ahogy elkezd korosodni jönnek sorban a hibák. Így volt ez 30 éve is, 20 éve is, 10 éve is meg most is. Most még jó az autóm, pár év múlva megindulnak majd az egyre combosabb hibák, na akkor kell majd váltani.
2022. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2022. máj. 25. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!