Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI A3 1.9 TDI automata?

AUDI A3 1.9 TDI automata?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a vételről? 2000-2004 közötti évjárat, max. 700-800 ezer forintom lenne rá, mert első autó lenne, 18 éves vagyok és nem igazán szeretek váltani, ezért szeretnék automatát, valamint az A3 formaterve tetszik, bár gondolkoztam az 1.6 benzinen is, ti melyiket választanátok? Vagy nem éri meg ilyen olcsó kategóriás autónál automata?

2022. máj. 26. 12:16
A kérdező szavazást indított:
A3 1.9 TDI AUTOMATA
A3 1.9 TDI MANUÁLIS
A3 1.6 BENZIN AUTOMATA
A3 1.6 BENZIN MANUÁLIS
Más autót vennék
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Grat a jogsihoz, sok öröm kilométert!


Szerintem maradj a manuális vonalon, nem kell idegeskedni meg hasonló dolgok..


Mennyi km-t vezetnél naponta? Város, országút?-> én még úgy is az 1.6 benzint ajánlanám..

2022. máj. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyrészt országút, egyetembe járás miatt akarnám a dieselt, az automata szerinted ehhez a régi fajta A3-ba nem túl ajánlatos vagy csak unblocc nem szereted?:)
2022. máj. 26. 22:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve még egy válasz, kb. 40 km oda-vissza ezt 2-3 naponta. :)
2022. máj. 26. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen távra hülyeség a diesel, 1.6 pedig bőven elég kezdő jogsihoz. Ne vegyél automatát. Egyrészt egy szar konstrukció, másrészt ha nem vezetsz manuálison sosem fogsz megtanulni vezetni.
2022. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!