Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek kellett volna...

Szerintetek kellett volna pluszba fizetnem az autómosásért?

Figyelt kérdés

Márkaszervizbe vittem kérekcserére a kocsimat, ahol leszedték a téli gumit és feltették a nyárit.


Az autóm baromi koszos volt kívülről, mert sajnos rossz helyen parkoltam pár napja.


Mikor visszamentem a szervizbe, akkor a szervezes srác mondta, hogy lemosatta az autót. Nagyon megörültem a hírnek és boldog voltam.

A kasszánál csak a kerékcserét kellett kifizetnem, de nem kérdeztem rá pluszba a szervezes srácnál, hogy tartozom-e neki valamivel.


Bevallom , annyira megörültem a tiszta kocsinak, hogy csak itthon jutott eszembe, hogy basszus lehet adnom kellett volna valamit.


Mit gondoltok?



2022. máj. 26. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Igen, illett volna.
2022. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Már miért kellett volna, önként csinálta ha te nem bíztad meg vele.

Jó hogy nem már kicserélgeti az olajakat is , önként.

2022. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ahh nagyon rosszul érzem most magam emiatt.


És ilyenkor mit kellett volna tennem?

Odaaadok egy ezrest vagy rákérdezek, hogy "köszi az autómosást, mennyivel tartozom?"

2022. máj. 26. 20:32
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves volt a szervezes srác!!!! És jól esett a gesztus.
2022. máj. 26. 20:33
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem rendben van ez így. Az ilyen extra szolgáltatások a márkaszervizek részéről nem ritka. Pl. sok helyen kávéval kínálnak, amíg vársz az autóra. Ezzel éreztetik, hogy fontos ügyfél vagy.
2022. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Multkor én is márkaszervizbe vittem javításra (nem oda hordom, kivételes alkalom volt). Mikor mentem érte látszott, hogy frissen mosott. Jo sokat fizettem a javításért, külön nem volt feltüntetve a mosás, nem is mondták. Egy ismim mondta, h sok márkaszerviz igy csinálja, tisztára mosva kapja vissza mindenki.
2022. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! :)
2022. máj. 26. 22:36
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Olyan árakkal dolgoznak, hogy simán belefér egy mosás.
2022. máj. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul. Hidd el, ha olyan fontos lett volna, akkor kiszámlázták volna simán :) Amilyen áraik vannak, meg amilyen órabérben dolgoznak, bele vannak kalkulálva ezek is.
2022. máj. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még garanciális az autóm, ezért muszáj márkaszervizbe járnom. Se kávét, se semmit nem kaptam még soha. Én se adtam volna külön pénzt. Márkaszervizben a szerelőknek sem dugdosod a borravalót a zsebébe. Nincs is nagyon rá lehetőség. A pénztárban fizetsz. A másik, hogy amilyen áron dolgoznak, pl egy csupasz olajcsere 50e Ft, simán! 5 liter olaj, egy olajszűrő, fél óra munkadíj... Ennyibe bőven beleférne egy mosás.
2022. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!