Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet ez a hang?

Mi lehet ez a hang?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az alany egy Rover 420 Di.


Le is videóztam: https://www.youtube.com/watch?v=04XjpmUGlKM&feature=youtu.be..


Valakinek valami ötlet hogy mi lehet ez a hang? Csak balra kanyarodáskor hallani nagyobb sebességnél de van hogy rázkódós úton is néha hallani. Jobb elejéből jön, a kerékcsapágy most volt cserélve elvileg de továbbra is ilyen, egyik napról a másikra jött elő. Szerelő is ránézett, ment egy kört, ő se tudta mi lehet ez hirtelen, az mondta hogy lehet a váltóban a difivel van baj, vagy a kipufogó hozzá ér valamihez, de megmozgattam a kipufogót és nem láttam hogy hozzáérne bármihez. Valami tipp?



2022. máj. 27. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ér bele a kerék a dobba?
2022. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is ez volt az első tippem mert olyan hangja van mintha beleérne, de megnéztem nem ér hozzá.
2022. máj. 27. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet porlad a felfüggesztés az öreg lélekvesztőben :D
2022. máj. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet, de amúgy apámnak is ilyenje van, csak Honda Civic logóval.😁

Meg egy rover 420, alkatrésznek. Kellett a motorja🤷‍♂️

Akkor volt ilyen hangja, amikor az üzemanyagcsöveket takaró műanyag biszbasz elkezdett lógni és húzta a földön. Hátul, még a hátsó kerekek előtt nem sokkal.

2022. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!