Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1999 -es VW Golf 4 -ben...

1999 -es VW Golf 4 -ben normális hogy nem fúj túl erősen a klíma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 2 hete vettem egy 4 es Golfot és azt tapasztaltam hogy nem túl erős a széláram ami a nyilásokon jön ki. Ez normális ennél a típusnál? Nem is azzal van a probléma hogy nem hideg, igaz amikor csak simán járó motorral állok egyhelyben nem hűt annyira de azt betudom annak hogy rá kéne tölteni, de valamiért nagyon gyengusznak érzem a szelet, főleg amikor lábra és fent is egyszerre fújom. ha kint 30-32 fok van elég zavaró hogy alig csak a kezem tetején érzem a szellőt ha ráfordítom. Eddig akármilyen autóm volt sokkal erősebben fújt. Ezzel mit tudnék tenni? Honnan tudhatom hogy ennek ilyennek kell e lennie? ha elviszem autóklímáshoz tud vele valamit kezdeni? Előre is köszönöm mindenkinek a választ!

2022. jún. 4. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább előtét ellenállás hibára tudok tippelni.
2022. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnézném első körbe az utastér levegő szűrőt. Mikor volt cserélve?


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=5li4zxog2ec

2022. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, mert ezek már nem fújnak úgy, hogy lobogjon a hajad, inkább a csendességre mentek. Pláne aha klímás akkor nincs is rá szükség.
2022. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mit vársz egy 100 éves szartól?
2022. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!