Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW-féle 1.4 16v 75 lóerős...

VW-féle 1.4 16v 75 lóerős benzinmotor milyen?

Figyelt kérdés
Nagy rossz konstrukció? Nem megbízható? Mert hallani rosszat is jót is felőle. Ha valósan keveset futott de már öreg autó attól lehet jó a motorja? Gondolom keveset mentek vele, évi 8-9 ezernél nem többet, ami - mondjuk családba van ilyen autó - ritkaság. Vagy rengeteg rövid táv, vagy kevés normál szaladgálás ide-oda, de nem hosszú távra. Nyírja a kocsit de akár még jó vétel is lehet.
2022. jún. 15. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gyenge. Azért egy 1.4-es motor legyen már 90le felett...
2022. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Némelyik eszegeti az olajat.

Olyan keveset nem fogyaszt, amilyen lomha. Szóval egy eléggé szerencsétlen konstrukció.

2022. jún. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1

Így van. Nekem 1,4-es Corollám van, ami 20 éves, de 97 LE.

2022. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
E11?
2022. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt olyanom is, az csak 86 lovas volt, de ez már E12.
2022. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megbízhatóságra gondoltam, a kérdésem tárgya az! Ezeréves elavult motor, tudom hogy lomha meg eszik...
2022. jún. 15. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy ezer éves. Hanem, hogy annál vannak sokkal jobb motorok ugyanabból a korból.

Megbízható-e? Az. De az olaj fogyás mértékének megfelelően előbb-utóbb egy motorgenerál benne van a pakliban.

2022. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám 2006-os VW Polojában van ilyen motor. Tényleg nem egy erőgép, de városi közlekedésre, ilyen kisebb kasztniba teljesen elég. Soha nem volt semmilyen komolyabb baja, bár 90 ezer van benne, ennyi futásnál ne is legyen. Évente olajcsere, és teljesen megbízható. Nem eszi az olajat.
2022. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!