Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igol Tempó Benzin Power Plus...

Igol Tempó Benzin Power Plus (120ml) vélemény?

Figyelt kérdés

2022. jún. 19. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rákerestem hogy mi is az, bár sejtettem hogy a szokásos pénzlehúzás, de ez a sor azért tetszett:

Koromtalanít, optimális értéken tartja a sűrítési viszonyt.


Na igen, ez már olyan jó cucc hogy még a sűrítési arányt is képes módosítani :D :D

2022. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
EZ azoknak való akiknek halvány fogalma nincs az autókról, de szeretnek nagyot mondani és tetszelegni mások előtt, akik úgy szintén nem értenek hozzá.
2022. jún. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kukába való, nehogy beleöntsd az autóba...
2022. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Placebo az egész, ne dőlj be neki. Inkább költsd ezt a pénzt karbantartásra, jobban meghálálja.
2022. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

50cc motorba se jó?

2022. jún. 20. 20:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

50ccm motor üzemanyag rendszerét fél liter denszesszel másfél óra alatt ki lehet tisztítani karburátorral együtt. Minek tennél bele ilyesmit, ami ráadásul semmit nem is ér? :D


Én is ilyen voltam, hogy a legjobbat akartam a motornak, ám az ilyesmi nem ad semmi pluszt. Inkább vegyél bele szintetikus olajat függetlenül attól hogy 2t vagy 4t. Olajozd be a fékbowdeneket, cserélj fékfolyadékot, ha hidraulikus. Cserélj olajat a végáttételben. Tisztítsd meg kormánycsapágyat majd zsírozd is be, nézz akkumulátor sav szintet, ha alacsony desztvízzel pótold.

Ezeket meghálálja, nem úgy mint az egy deci színes szagos adalékot a tankban...

2022. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!