Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo 2005 (sedan) 1.6...

Seat Toledo 2005 (sedan) 1.6 16v benzin vélemények?

Figyelt kérdés
Elég friss jogsis vagyok (3 hónap) saját autó nélkül, ezt találtam baráti áron korrekt állapotban és eléggé meg is tetszett, igyekszem infókat szerezni róla más emberektől. A másik kiszemelt egy Kia Ceed 2009 (hatchback) 1.4i, szintén benzines (mindkettő használt, utóbbi kevesebb kilóméterrel és valamivel jobb külső állapottal).

2022. jún. 23. 00:28
 1/6 anonim válasza:
23%
Én nem tudom de driftelgetnek en vele hatul a kertben mikor nem lat a szomszed
2022. jún. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Seatokról eddig csak rosszat hallottam. Ceed szívóbenzines motorral jó lehet. Inkább azt ajánlanám. A legjobb viszont egy japán szívóbenzin lenne, az A-ból B-be a legjobb, ha meg kell egy kis élmény is, annak elég nagy ára van.
2022. jún. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Ceed-et vedd. Hasonló áron a fiatalabbal jobban jársz.

Vétel előtt vizsgáltasd át szervízben.

2022. jún. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A toledo egy igen unalmas, jellemtelen autó ezzel a motorral. Néha 1-1 trafó elmehet benne, de nem nagyon szokott problémája lenni.


A Ceed-nek lánc problémái szoktak lenni

2022. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Seat VW konszern, így az ő motorjaik vannak bennük. Az 1.6-os motorral nem szokott gond lenni, viszont én is inkább a fiatalabb mellett döntenék
2022. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 batragramzadarma ***** válasza:
100%
Sok Toledo taxiként üzemelt gond nélkül éveket.Most már a Toyota a menő taxinak mert golyóálló akárcsak a Toledo.
2022. jún. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!