Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E39 523i (1999) gyújtás...

BMW E39 523i (1999) gyújtás ráadásokor, de olykor elég ha csak 1-es (rádióállasba) állásba tekerem a kulcsot 3x ad csipogó hangot. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Közel két éve foglalkozom E39 korabeli BMW-k elektronikai nyűgjeivel. De ilyennel még nem találkoztam, nem tipikus gongolás, hanem teljesen más, rendes csipogó hang. Hibakód nincs az autóban (Inpával néztem). Először azt hittem az aksi kezd gyengülni és azért csinálja, de ezzel az a baj, hogy teljesen időszakos a hang. Van, hogy napokig nem csinálja, majd van hogy minden egyes alkalommal. Gondoltam arra is hogy a távirányítóbam merül az elem de ennek cseréje sem oldotta meg a hibát. Fórumokon, javítási útmutatóban sehol nem találok erre vonatkozóan semmit. Az autó működik nincs baj vele, csak ez a hang ami bosszantó. Teljesen tanácstalan vagyok. Valakinek ötlet?

#elektronika #BMW #diagnosztika #E39 #5 series #Furcsa elektromos hiba
2022. jún. 23. 15:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!