Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most, hogy ilyen nagy infláció...

Most, hogy ilyen nagy infláció van Magyarországon, jobban megéri kintről vásárolni használt autót?

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mi köze ennek az inflációhoz?
2022. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kegyetlenül felment a használt autók ára. De meg mindené is!
2022. jún. 25. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
És szerinted ez csak Magyarországra igaz? Nézd már meg az € árfolyamát. Kinti autóért nem forintban fizetsz.
2022. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezeket nézd meg és rájössz a válaszra magadtól is.


Fit for 55

[link]


EU parlament

[link]


Új világrend nemzetközi konferencia

[link]

2022. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

mindenhol megkérik az árát a jó használt kocsinak. A fostalicska is drágább.


Itthon ezerszám látni jobbnál-jobb eladó használt kocsikat, nem érdemes külföldre menni...


Az infláció némelyik nyugati országban még magasabb, mint itt, úgyhogy jól nem járhatsz.

2022. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Az életkedved elmegy, mire itthon befizetsz utána mindent, meg lepapírozod. Az euro árfolyama amúgy is az egekben van.
2022. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen felesleges időpocsékolás a külföldi autóvásárlás.Én a hozzám legközelebbi kereskedésből vettem az autóm-kb 1,5 km-reggel kifizettem,délután friss műszakival elhoztam,ennek 2 éve,és nem bántam meg.Most még inkább azt érzem hogy felesleges vagyonokat költeni egy patika állapotú autóra,mert nincs jövőjük-vagy nem lesz üzemanyag,vagy megfizethetetlen lesz az átlag embernek,vagy kitiltják őket a városokból...Amikor meg az utcán fognak rohadni már nem fog számítani hogy egykor nemdohányzó orvos használta.Itthon is találsz olyan autót ami mindennapos használatra tökéletesen alkalmas.
2022. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban megéri újat venni. Pár éves autóknál kicsi az árkülönbség. + garanciát kapsz. Németországban a munkahelyemhez nem messze van egy telep. Mindig dugig volt autókkal. Most 1 -et láttam. Gondolom a tulajé. Kiporszívózták a használt autókat. Lehet túlzás mert a mobile.de-n azért akad. Az is lehet bezárt a telep.
2022. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Elautózol több ezer kilométert, napokat szállodázol. Bemész a zustellunssetlle-be és nézel mint boci a pusztába, ha nem tudsz, németül, angolul, nem ismered az ügymenetet. Ha már mész jobb ha kereskedőhöz az lehet segít elintézni neked a papírmunkát. Lehet tud adni neked rendszámot amit majd visszaküldesz. Nem vettem Németországban autót, a magyart honosítattam.
2022. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!