Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alvázszámból hogyan lehet...

Alvázszámból hogyan lehet megtudni pontosan, hogy mely országban készült az autó?

Figyelt kérdés
Azt hiszem az első három karakter utal rá, de én többféle infót is olvastam és nem egyértelmű hogy melyik karakter akkor melyik ország, meg egyáltalán csak a származási, vagy az összeszerelési helyre (is) utal?
2022. jún. 28. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


"So sorry! We don’t have enough information to provide you with a quality report for..."


Nem talált, és nem írtam el. Ilyeneket én is néztem már, ott ki is dobta hogy melyik országot gondolja származásnak, ami rendben is lenne, de ennek az elődje török összeszerelésű volt...

2022. jún. 28. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
2022. jún. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy minden Toyota autó Japánban készült, aminek az alvázszáma, J betűvel kezdődik.
2022. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 Lehet nekem magas csak akkor, de akkor ha a gyártó üzem első két karakter x ország, akkor azt ott is gyártották, a harmadik pedig az országon belüli üzemet jelöli?


Csak azért nem egyértelmű - még mindig - mert egy elvileg török összeszerelésű autó alvázszáma simán olasz eredetre utal.


Szóval, alvázszámból még mindig nem lehet megtudni hol szerelték össze.

2022. jún. 28. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig az alvázszám nem hazudik, itt egy VIN dekóder is: [link]
2022. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!