Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez így normális?

Ez így normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok,azért írok ide mert, egyszerűen nem tudom mi volt ez ami történt velem! Nos motorozgatok, kierek erdőből, földes út de jobb ball oldalt vannak házak, megyek húztam neki, meg mindig is előtte is, mert ha 5.-be kihuzatom 6.ban halkabb, lyukas a dob itt ott stb. Na mindegy is jön szembe 1 pár babakocsival, majd csávó kiall elem, esélytelen volt elkeruljem,keskeny út nagyon, erre

helló ne huzasd már bazdmeg, legközelebb menjél ki a rétre azt arra huzasd, legközelebb erre jössz így szét lesz baszva a fejed, gyerek benyeli a port, majd mondom okes, erre ő okes további szép motorozast, aztán huzasd neki, kint csao. De mind ezt olyan alpári lekezelo bunkó stílusban.... Persze amit mondott este 8kor alapvetően csendes helyen, jogos teljesen! Viszont utánna olyan rosszul éreztem magam, csak ez jára fejemben..és. Ahogyan magamat ismerem, ez iis fog...rosszul érintet, hogy egy ilyen. Jónnap után. Ez van... ( Egyébként) cigány volt a csávó, a nője mellette ugye szégyellte magát... Így beszélt... Lehetett látni.. Annyira elvette a kedvem, miért pont én amikor még 300 járnak arra motorral.. Tudom ezen fogok még rugozni munka közben is... Valami tipp erre? Hogyan ne érdekeljenek ezek, hogyan ne hassanak meg ennyire...



2022. jún. 29. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

nem normális.

de az se normális, hogy ezen egy percnél tovább kattogsz...

2022. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz buta cigány kolompárral. Biztos be is volt baszva az idióta...


Legközelebb simán sarkon furdulsz, ha valaki kiáll eléd majd kaparva elhúzod a csíkot.


Engem lakott területen kívül biciklis állított meg a kerékpár úton, majd integetett a gyorsforgalmi felé, hogy menjek ott. Egy 50-es segédmocival mentem még akkor, gyári állapotban, csendes kipufogóval. Megálltam, levettem a bukót és elmagyaráztam neki, hogy én már pedig mehetek ott, mert lakott területen kívül van és nincs tiltó tábla a segédmocira.

Ez két fehér közötti társalgás volt, cigánnyal meg sem próbáltam volna, kikerülöm a mező felé oszt kész. :D

2022. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk jó nagy taplóság földúton összeporolni a gyalogosokat, főleg kisgyereket, igazán lassíthattál volna, attól függetlenül hogy milyen színű volt a bőrük.
2022. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krwkco ***** válasza:

"lyukas a dob itt ott stb."

Ne járj lyukas dobbal, hanem cseréld ki hibátlanra.

Ne motorozz olyan földes utakon, ahol gyalogosok is vannak. Főleg, ha nincs ott semmi dolgod. Vagy ha mégis találkozol gyalogosokkal, ne "huzasd", hanem lassíts le lépéssebességig.

Ha olyan helyeken jársz, ahol cigányokkal találkozhatsz, nagyobb valószínűséggel lesz részed ilyen attrocitásokban.

2022. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!