Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek egy RENAULT...

Mi a véleményetek egy RENAULT Clio 1.2 RL (1998-2000) évjáratú autóról?

Figyelt kérdés

Olyan személyektől várom a véleményt akiknek már volt ilyen autója és meg van a saját tapasztalata. És lenne még pár kérdésem az autóval kapcsolatban:



Mennyit fogyaszt városban, illetve országúton? Egy átlagos sebbeséghez viszonyítva! Valós fogyasztások érdekelnek nem amit az internet add ki ezért is olyan kommentáljon akinek volt ilyen autója.



Az alkatrészek drágák vagy olcsók?



Válaszotokat előre is köszönöm! :)


2022. jún. 30. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Ennek már kezitcsókolomot kell köszönni olyan öreg.
2022. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha van rajta forgalmi, és nem rohadt szét teljesen akkor még 1-2 évet talán kibírhat.
2022. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért szerintem még elég sok II.-es Clio van, és bontóban is van belőlük bőven, mert ez pont az a korosztály, hogy mostanában hullanak ki tömegesen... Jó állapotút kell megvenni belőle, ez a kulcs, meg persze a szokásos dolgaira figyelni, minden autónál van egy hibalista azt vedd hozzá.


Bár őszintén, egy ilyen korú-kategóriájúból én inkább régi Swiftet vennék.

2022. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fiatal de sokat elmegy. Ha alkatrész kell az meg lesz bármilyen bontóba. Én azért fiatalabban gondolkoznék
2022. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!