Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Passat CC-m aminek...

Van egy Passat CC-m aminek nagyon csúnyán csinál az ablaka mikor vissza fel megy.Mitől lehet ?

Figyelt kérdés

Aki ismeri a modellt, tudja hogy a passat CC nek keret nélküli az ablaka és amikor kinyitom az ajtót kicsit le megy aztán vissza fel. Kb fél éve vettem, egészen mostanáig nem csinálta de mostanában mikor le és fel megy nagyon csúnya hangot csinál. De csak abban a pár centis tartományban van a hang amiben le és fel megy az ablak. Fogalmam sincs mitől lehet, viszont amikor megmosom az autót és az ablak keretet is jól megtörlöm illetve azt a gumit is amibe fel csúszik az üveg, akkor egy ideig nem csinálja, vagy csak nagyon halkan. Ja és csak az első két ablaknál van ez. Eleinte csak a söfőr oldalon jött elő, rá egy hétre az anyós ülésen is viszont hátul semmi…

Ha valaki tud megoldást segítene ?



2022. júl. 3. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szilikon sprével fújd be ott.
2022. júl. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mosás után azért halk, mert a víz olyant tesz a vezetőpárnával, amitől puhul, és így nem karistol..

Mintnelőttem íták, szilikon..

Biztos, ami biztos, ha kiszáradt, levenném a kárpitot, és úgy keném a vezetőágyat

2022. júl. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kell egy kis kenés a szigetelésnek. Szilikon/gumiápoló. Nekem is keret nélküli ajtóm van, évente egyszer átkenem aztán kész
2022. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!