Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lehet megvenni egy 21...

Érdemes lehet megvenni egy 21 éves Mitsubishi Eclipse-t (3G) kb 100 000 km-es futással?

Figyelt kérdés
Alapból nekem nagyon bejön maga az autó stílusa, és még az ára (az autó ára!) is passzol a pénztárcámhoz. Mennyi szervizigénye van egy ilyen autónak? Mennyit fogyaszt? Meddig bírhatja egy ilyen idős autó? Tudtok nekem pro/contra érveket mondani? Igazából személyes használatra lenne, nem nagy távokra.

2022. júl. 6. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hobby autónak igen, minden napi használatra nem.
2022. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

vedd meg bátran, amire neked kell, arra pont jó.


Azt nézd meg, mennyire korrodált, hol volt javítva ankaszni, volt-e töréskár, jó-e a dukkója? Ha ez rendben, akkor atöbbi jár könnyebben javítható..hanaz olcsóságot kérdezed, akkor viszont ne autózz..nincs olcsó autó(még a trabi sem), csak megkímélt állapotú vagy széthajtott.


Ha ez megkímélt, akkor ne tétovázz, vedd meg!

2022. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legszebb sportkocsi.(még mindig)

Ha tényleg tetszik, vedd meg!

2022. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hozzátenném hogy a legelső saját autóm lenne, így is ajánlanátok? :D
2022. júl. 6. 13:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ÍGy eszembe nem jutna ilyet venni.
2022. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta... mire szeretnéd használni?

Napi autónak necces a fogyasztása miatt szerintem.

Azt nem írtad hogy 2.4 vagy 3.0 motoros... az egyik nagyon zabál a másik mégjobban és a mai üzemanyag árak mellett (amire tuti ki fogják vezetni idővel az árstoppot) necces minden napi használatra.


Megkéne nézni a spritmonitort de lusta vagyok... tippre 9+ a minimum fogyasztása.

Japán autó ami ritka, így az alkatrész ára is jóval drágább mint egy európai népszerű (ford, vw, peugeot stb.) alkatrésze.

2022. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!