Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen oldalról érdemes...

Milyen oldalról érdemes autógumit rendelni?

Figyelt kérdés

És melyik márkát kerüljem el?


15 éves Suzukim van, és nem vezetek olyan sokat, már csak 4 évszakosat szeretnék.


2022. júl. 15. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Értelmes négyévszakosok 35-40 ezer körül vannak. Darabáron. Alatta semmi értelme.
2022. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, de már 20000-ért nagyon jót kapsz.
2022. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Melyik oldalról érdemes venni?
2022. júl. 15. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:

beírod a google keresőbe a neked kellő gumi méreteit...

katt

És a kereső kiad rengeteg találatot

Megnézed hol mi olcsó, és megrendeled azt ami neked kell


Ha a legdrágábbat akarod akkor azt, ha a legolcsóbbat akkor meg azt


ennyi:)


Egy kisteljesítményű autora gyakorlatilag mindegy milyen márkáju gumit vezsel, ugy sem akarod a gumi teljesítményének határait tesztelni egy szerpentinen 200 al szálguzldozva (gondolom)


Én a télen(januárban) vettem nyári gumikat, amiket akkor vettem a suzukimra(barum) 13999 forint volt darabja, ugyanott ugyanezen gumik most 21000 forintért vannak


tehát bármit akarsz venni , ne halasztgasd mert hetente drágul minden...

2022. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt megadod még a méreteket (szélesség, magasság, átmérő), és válogatsz az ajánlatok közül.

A webshop értékelések nem sokat érnek, mert többnyire csak a negatívat kapják itthon. Én egy eléggé lehúzott webshoptól rendeltem robogó gumikat nemrég, és egy héten belül nálam volt Csehországból.

2022. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy kivisz egy futár 4 abroncsot, sokat nem érsz, még fel is kell szereltetned. Persze elviheted gumishoz és felszereltetheted, de szerintem kényelmesebb, ha eleve olyan helyről rendelsz, ahol a szerelést is meg tudod rendelni a hozzád közeli partnernél (akkor az abroncsokat közvetlenül a szervizbe szállítják).


Ha budapesti vagy, én a gumi.hu-t (AKH) tudom ajánlani. Én náluk rendeltem, felszereléssel a Fehérvári úti központi szervizükben. Időpontot is lehetett foglalni, odamentem kb. 5 perccel előtte, rendszám alapján már integettek, hogy hova álljak, már ott voltak az abroncsok és villámgyorsan felszerelték.

2022. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mind1 honnan veszel gumit. Ha nem akarod cserélgetni, akkor vegyél egy jó minőségű télit. Én is így használom.
2022. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!