Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 40 évesen 0 vezetési tapasztal...

40 évesen 0 vezetési tapasztalattal érdemes elkezdeni a B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés
Vagy bele se kezdjek inkább
2022. júl. 16. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
Hát az biztos hogy jól le fognak húzni arra készülj. Sajnos mindenkit. Az autó vezetési tanfolyamon szerintem belépési feltétel a pénz éhesség és az aljasság. De ha kitartó vagy nyilván meg lesz az. Most miért kell hirtelen ha eddig nem kellett amúgy?
2022. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én is 30 felé csináltam, de semmi hátrányt nem tapasztaltam. Nem is szólogattak be, nem is voltam ügyetlenebb a többinél.
2022. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
*autó vezető oktató tanfolyamon
2022. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
20%
Olyan 1 millió forintot nyugodtan szánj rá, aztán ha meg lesz kevesebből örülhetsz. Nem viccelek. Ha elég a 30 óra akkor 500 ezer forint minden. De az nem lesz elég úgysem.
2022. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Igazából egy indokom van hogy nem bírok már buszozni vagyis nem a busz hanem az elviselhetetlen orkok már mindennapos, nem velem kötözködnek de mégis látni sem bírom már
2022. júl. 16. 12:01
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
Belekezdhetsz, de szerintem először is vegyél egy halálra ítélt ezres swiftet olcsón és gyakorolj azon először. Így hát ha nem fog annyiba kerülni..
2022. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Rosszul hangzik az az egy millió akkor inkább motorra csinálom
2022. júl. 16. 12:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes elkezdeni, max ha nem megy abbahagyod. Próbálkozni lehet.Az egyetlen kérdés, hogy anyagilag be tudsz e vállalni egy ilyen "kalandot" - ezt te magadnak kell eldöntened.
2022. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes!


Sokan csinálták s csinálják idősebb korban is, de akkor minél hamarabb vágjál bele, mert az árak őrült tempóban emelkednek !!!


Pénzed legyen pót órákra is, mert a forgalmin minden apróság miatt is meghúznak! És tényleg jó lenne, ha lenne olyan ismerősöd, akivel kimehettek egy elhagyatott helyre gyakorolni vezetgetni, mert anélkül még nehezebb lesz! Sok sikert!

2022. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

A motor jobb ötlet!


Autó fenntartására rövidesen úgysem lesz pénz....

2022. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!