Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A C+E jogsít ha megcsinálom,...

A C+E jogsít ha megcsinálom, akkor értelemszerűen kell külön C jogsi is a kisebb teherautókra ? Vagy már a C+E bele tartozik a sima C is ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel most a C+E jogsi 200k forint. A jogositvány képen csak egy kamion van, akkor azzal a jogsival nem vezethetek teherautót ? Az csak sima C

Nem egyértelmű számomra



2022. júl. 17. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

C-teherautó

E-nehézpót

Mindenféle pótos teherautót vezethetsz.

2022. júl. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy a C+E előfeltétele a C kategória? És a nem kezdő jogsi?
2022. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Ahogy #1 is írja, C-teherautó, E-nehézpótkocsi.

Te nem a C+E-t csinálod meg 200ezerért, hanem először meg kell csináld a C-t kb 300ezerért, majd utána az C-re épülő E-t kb 200ezerért.

+GKI

+PAV 2 ha Magyarországon dolgozol.


Olyan nincs hogy van egy B-s jogsid, besétálsz az autósiskolához és egyből C+E-t csinálsz.

2022. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk még most döntsd el, hogy NKE vagy kamion...

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2022. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon sok minden érdekel, fiatal vagyok 20 éves. Szeretnék minél több dologba belefogni. Ezért is kérdeztem mást is.

2022. júl. 17. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan , hogy CE jogsi. Van a C ami a teherautó és arra az E a nehézpotkocsi így lesz C+E

C josgi feltétele 8 általános, 2-es csoportu orvosi alkalmassági , nem kezdő azaz legalább 2 éves B-s jogsi . E kiegészítő feltétle 2-es csoportu orvosi alajlamassági , C kategóriás jogsi . Hogy dolgozhass vele kell Páv2 vagy Páv3 vizsgálat, plusz GKI vizsga melyet 5 évente meg kell újítani .

Saccra az egész 1-1.5 milliós mutatvány tud lenni .

Én 21 évesen csináltam a C , 22 évesen a C+E-t . 3 hónapja kamionozok azért ez nem olyan egyszerű mint sokan hiszik

2022. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hosszú és értelmes válaszod.
2022. szept. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!