Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kényelmes autót vennéte...

Milyen kényelmes autót vennétek egymillió forintból?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 04:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek, mit jelent a kényelem?

Nagyon merészet nem érdemes álmodni, ennyi pénzből tudsz venni egy tizen éves Ford Focust, Renault Megant, Opel Astrat, vagy hasonló kaliberű autót, amire még pluszban költeni is kell.

Olyat vennék, amelyik vállalható állapotban van, mert a piacon ennyiért olyanokat is árulnak, amit jobb nem megvenni.

Kényelem szempontjából a Renault vezet, de minőségi szempontból már nem biztos.

2022. júl. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megszaladtak a használtautó árak, 1 millióból olyan hű de nagy elvárásokat nem tudsz már támasztani az autóval szemben sajnos
2022. júl. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
kényelmest? franciát, talán rönót.
2022. júl. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már több féle autóm, de az biztos hogy a legkényelmesebb az egyterű.

Ettől vannak sokall gyorsabbak, meg esetleg menő és presztizs autók , de kényelemben verhetetlen.

Családi autónak, kirándulni bevásárolni csak eza legjobb.

2022. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Honnan tudjuk, hogy neked mi a kényelmes? Sokan a franciákat tartják kényelmesnek, én személy szerint egyáltalán nem. Ellenben a fapados F Astrával simán levezettem bármikor bármennyit és soha nem éreztem, hogy ki kellene szállnom nyújtózni egyet, számomra tökéletesen kényelmes volt.


Arról meg már nem is beszélve, hogy ha te kényelem alapján választasz autót, ráadásul a <1 milliós szegmensben... hát, csúnya hónapok fognak rád várni.

2022. júl. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem vennék 1 millióból autót.
2022. júl. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 1,3millióért vettem tavaly egy nagyon pacek, 140 ezres kilóméter állású Ford Focus-t.


Számomra kényelem terén nagyon ott van, azóta leutaztam vele a párommal spanyolba és nem panaszkodtunk egyáltalán.

2022. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pont a hirtelen áremelkedés elején vettem kocsit 1,2-ért tavaly szeptemberben magyar forgalmival, 2004-es évjárattal. Már emiatt is szét szívták a véremet, mert tavasszal még ugyanilyen állapotúakat árultak 0,9-1 között. Olasz kocsit kerestem , mert azok rozsda mentesek. A legelső ilyen most 1,5+forgalomba helyezés. Szóval most kb 1,6 ért tudnék hasonlót venni. És az enyémre még elköltöttem 350000-et alkatrészre is, úgy hogy én szereltem. Így most kívülről hibátlan, műszakilag pedig szó szerint költségmentes!


Sajnos a most 1 millás kategóraia, 2 éve még az 1000 euros romhalmazok voltak. Nagyon nehéz dolgod lesz jót találni.

2022. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Franciák nagyon kényelmesek
2022. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!