Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Néhányak miért nem tudnak...

Néhányak miért nem tudnak vezetni?

Figyelt kérdés
Az egy dolog ki mennyivel megy. Viszont azért próbáljunk meg nem fenntartani 10-20 autóst azért, mert nem merünk átmenni egy záróvonalon. Az egy csík, senki se ellenőrzi! Azért egy kerékpáros miatt nem kéne kilométeres torlódást okozni! Próbáljunk már meg gondolkozni! Mit hiszel, átmész a záróvonalon és hirtelen megy utánad a rendőrörs? Ne bohóckodjatok már!
2022. júl. 25. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

Érted, az kérdezi meg, hogy mások miért nem tudnak vezetni, aki szerint a KRESZ szabályokat csak azért kell betartani, mert ellenőrzik és ha nem, akkor mindent szabad.


Nem, a záróvonal nem csak egy csík.

2022. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
#1: igazi tantermi válasz, kresz vizsgán értékelik. Azért lássuk be, hogy nem életszerű
2022. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Ezzel a mentalitással te anyósülésre se csücsülj!
2022. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Ha a záróvonal nem csak egy csík, akkor az első autó után feltorlódott kocsisor kiteszi az irányjelzőt (vagy ki se tesz) és továbbrobog.

Ne az legyen már a hülye, aki tartózkodik a szabályszegéstől.

2022. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Néhányan ???

Fele autós nem tud.

2022. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Látom elgurult a gyógyszer.
2022. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, te mit hiszel. Én ámulok és bámulok pl. Szlovéniában, hogy a nyíl egyenes, jól belátható úton, lakott területen kívül nem előz meg a motoros, akkor sem, ha 80-nal megyek, tehát még gyorshajtás nélkül is megtehetné. Sehol rendőr, sehol traffi, bármi. Németeknél nézem, hogy két kereszteződés között félúton miért állnak meg az autók mindkét irányból, amikor én a járda közepén állva, csak a túloldali házban gyönyörködöm. Nem tudom, hogy az osztrákok mekkora hülyék, amikor ott kerékpározom, szabályosan az út szélén, egy sorban, és mögöttem ballagnak az autósok (akár hosszú sorban is), mindaddig, amíg biztonságosan át nem tudnak menni teljes egészében másik sávba. Nem és nem. Semmiképpen sem hajlandóak tőlem 5 centire elmenni. Ennyi marha lenne a világban, drága barátom?
2022. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"Az egy csík, senki se ellenőrzi!" - hát, tényleg vannak páran, akik "nem tudnak vezetni"...

Amúgy ha azt vesszük, hogy pl. valaki tényleg feltart másokat olyan helyeken, hogy pl. nem mer kihajtani egy forgalmas útra (vagy balra kanyarodni) vagy lassabban megy, mint lehetne stb., az tényleg lehet idegesítő, sőt, balesetveszélyes is, de nem tudjuk, az illető milyen helyzetben van. Pl. fáradt, nem ismeri a környéket, nincs még elég rutinja adott helyzetben, nem ismeri az autót eléggé stb.

Én épp napokban gondoltam, hogy emlegethetik a felmenőimet a mögöttem állók, mert a kelleténél többet vártam kifordulással egy forgalmas útra, de én pl. kölcsön kocsival vezettem, ami ráadásul az enyémnél jóval nagyobb, így tényleg extrán óvatos voltam.

2022. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

8.-hoz volt, hogy rám dudáltak, miért nem megyek már. Hát azért, mert a kb. harminc méterre lévő másik utcába borítottak le irányjelzés nélkül. Az kb. 2 másodperc. Annyi alatt meg nem tudok kimenni úgy, hogy a védett úton haladó ne satuzzon le.


Kérdező: szoktál te bringázni magyar honban? Ha igen, mennyire kellemes, amikor elszáguldanak tőle 5-10 centire? He?!

2022. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#2 "Azért lássuk be, hogy nem életszerű"


Ezzel nem tudok vitatkozni, csak sokak bőven túlzásba viszik ezt a mentalitást és azt hiszik, hogy a "nem életszerű" kijelentés mindenre ütőkártya. Nem az.

2022. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!