Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 5 gti 200le dsg vagy bmw...

Golf 5 gti 200le dsg vagy bmw 120d 163-177le automata melyik jobb konstrukció és melyikkel jönnek ki szervizelésen olcsóbban? Illetve a gti mennyivel megy jobban? Tudom nem új autók már, de ezt a 2 autót neztem ki.

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 20:00
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
9%
Napi pistike kerdes pipa....
2022. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Szia. M47 motoros (163 ló) 120d-vel jársz a legjobban, nagyon megbízható és takarékos. Illetve nagyon jó vezetni. A golf sem rossz autó, de sokkal többet fogyaszt és vezetési élményben, minőségben elmarad a BMW-től, fenntartásban se drágább a bmw, és azt is vegyük figyelembe, hogy tud feleannyit is fogyasztani, mint a golf. A bmw sokkal közvetlenebb / dinamikusabb mozgású az úton, vezettem egy barátomét, mint egy gokart. 😁


Kedves D. Brasco, szerinted aki nem swiftet akar venni az mindenki pistike. Nagyon beléd égett már ez a dolog, talán a háttérben az áll, hogy neked van swifted, és nem vagy hajlandó elfogadni, hogy valakinek lehet jobb autója is? :)

2022. júl. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
36%

Jajj,hagyjál már békén ezzel az idétlen swift dumáddal.....

Itt arról van szó,hogy biztosan nagyon komoly lehet az a kerdes ahol pistike egy első kerekes benzines golfot hasonlitgat bármiben is egy hátsó kerekes dízel bmw-hez.

2022. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem mindenki akkora szaktekintély, mint te, és fogalma sincs, hogy mi az előnye / hátránya annak, hogy melyik a hajtott tengely, meg amúgy se nagyon érdekli, arra viszont kíváncsi, hogy egy benzines golffal vagy egy dízel bmw-vel jönne ki jobban anyagilag. Képzeld, amikor én nézek autót, én is van, hogy számításba veszek benzines és dízelt is, és mérlegelem, hogy a magasabb fenntartási költségeket ellensúlyozza -e az alacsonyabb fogyasztás. A kérdező, valószínűleg a hozzáértés hiánya miatt ezt nem tudja magának megtenni, vagy csak ki szeretné kérni mások véleményét is.


Kicsit átestél a ló túloldalára, mindenki hülye csak te nem.

2022. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

A jobb konstrukció a BMW.

Szervizelésben a Golf-al jönnél ki jobban.

A Golf jobban megy.

2022. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Golf olcsóbb de a BMW-en több az extra.
2022. júl. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

BMW, ha nem zavar a dízel hangja. Amúgy mindenben jobb.

D. Brasco neked meg állandóan látom a válaszaidat, ontod magadból a hülyeséget, mindenki jobban járna ha inkább csendben maradnál.

2022. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden téren kivéve a fogyasztást a golf a nyerő
2022. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!