Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia-bol (duster) hogy lehet...

Dacia-bol (duster) hogy lehet eltuntetni a karbantartasra figyelmezteto uzenetet, hogy meg X nap van hatra? Es mi tortenik ha eltelik az X nap, leall az auto?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 10:26
 1/9 qkker1 ***** válasza:
96%
Nem áll le, de bukod a garanciát /ha van még rajta/.
2022. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van eg yötletem, mi lenne ha rááldoznád az időt és pénzt, hogy elvidd karbantartásra? Ha már ilyen új autód van akkor nem csak menni kéne vele, hanem hordani a kötelező szervízekre. És ott ki is ütik neked.
2022. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, meg fog állni az út szélén. Viheted haza trélerrel.
2022. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha rendszeresen szervizelteted, az meg fog látszani az eladáskori árán is, ezt vedd figyelembe. Szóval lehet a legjobb lenne mégiscsak elvinni a szervizbe és ott kiütik neked az átvizsgálás során y
2022. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez lesz az utolso szervize, mert lejar utana a garancia. De utana magam szeretnem eltuntetni az uzenetet miutan mas szerelo atnezte nekem.
2022. júl. 27. 12:41
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom olajcserere markaszervizbe hordani 60-80 ezer ft-ert.
2022. júl. 27. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Youtubeon biztos fent van hogy hogy kell kiütni. Nem lett volna nehezebb oda beírni, mint kiírni ezt a kérdést.
2022. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt a szerelőt kérd majd meg, hogy üsse ki mindig.
2022. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Peugeot könyvébe benne van hogy hogyan kell lenullázni.
2022. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!