Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális hogy a hátsó ülésen...

Normális hogy a hátsó ülésen hallani az AC pumpát? (suzuki Swift)

Figyelt kérdés

Észre vettem, hogy a hátsó ülésen lehet hallani az üzemanyag szíttyúhangját. Szerintetek ez normális, vagy kezdi megadni magát a szívattyú? Az autóval nincs egyébként semmi probléma, indul rögtön és menetközbe se torpan meg.

Mellékelek a hangról videót.

[link]



2022. júl. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem ülök soha hátul, tehát nem hallhatom..

...nem kell megijedni, jól működik, még akkor is, ha húsz éves.

A Szwift nem Bentley, tehát lehet hallani.

2022. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, sőt, az a jó, ha hallod, hiszen akkor működik. Ha például hozzánk bejön egy autó és nem indul (de önindító teker), az az első, hogy meghallgatjuk a szivattyút, hogy dolgozik-e. Ha dolgozik, akkor az bőven van olyan hangos az autók 99%-ánál, hogy hallani lehessen még a sofőr ülésből is. A legtöbb autó jól hallhatóan zúg gyújtás ráadásra és az bizony a szivattyú hangja.
2022. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy menetközben vagy álló autó és motornál. Ha menetközben hallod, akkor már problémás lehet. Ajtónyitásra nekem elindul, olyankor én is hallom, de menet közben nem.
2022. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ignisnél a bal egyben is hallom a szivattyút. A szivattyú hangja az üzemanyag-vészjelző kb. 100 kilométerrel a tankoljlámpa első felvillanása után. Ha kanyarban vagy fékezésnél hallom hogy kicsit felpörög, akkor már tudható hogy csak a szivattyút tartalmazó műanyag házban lévő kb. 1 literből dolgozik, azonnal keresni kell egy kutat. Nem sokszor volt ilyen, és tolni a kútig még sosem kellett, de 40,5 litert már tankoltam bele.
2022. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!