Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok jó budapesti autósiko...

Tudnátok jó budapesti autósikolákat ajánlani?

Figyelt kérdés

A családomból mindenki vidéken szerezte a jogsit, így nincs tapasztalatuk. Az ismerősi körömbem pedig mindenki csak azt mondta el, hogy hova ne menjek…

Tudom, hogy drága már mindenhol, és azt is hogy 30 órával nem lesz meg, de azért nem szeretnék 60 órát venni, ha nem muszáj, illetve mint mindenki én is haladni szeretnék az órákkal normál tempóban. Olyan helyet keresek ahol kedves, rendes OKTATÓK vannak, akik nem kiabálnak velem minden pici szar dologért.

Ui.: ha valahol elkezdem, de nem jó akkor át tudok menni máshoval, ahol ha az óráimat nem is számítják be, de az elméleti vizsgákat+elsősegélyt igen?



2022. aug. 7. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:

4 éve jogsiztam a Lopakodó Autósiskolában. 14.-15. kerületben vezettem, Ferenczi Zoli volt az oktatóm.


Nem mondom, hogy attól tanultam meg vezetni amit ő tanított, de nem húzott le, nem szívatott, 2 hónap alatt meg volt a vezetés. Az órák közben főleg a telefonját nyomkodta, de mindig figyelt közben, válaszolt a kérdésekre. Vizsga előtt szólt, hogy milyen vizsgabiztosunk lesz. Gyorsan végig pörögtek az órák, neki sem volt célja, hogy lerántson még pénzzel.


Úgy tudom náluk a kresz csak online végezhető el, ami mondjuk számomra egy áldás volt, de sokan ostobák és nem tudnak maguknak tanulni. Szerintem így jobb volt, mert én utánajárok annak ami érdekel, tehát megtanulom magamnak és nem szeretem amikor az órákon a sok idióta mindenkit feltart a hülye kérdésekkel.


Most megnéztem az oldalukat, szerintem korrekt az ár mai viszonylatban.


Ajánlom őket!

2022. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!