Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra g-nel hogy lehetne...

Opel astra g-nel hogy lehetne megcsinalni ezt?

Figyelt kérdés

Láttam pár helyen hogy amikor gyújtást rá adják akkor az oracsoport mutatói mozognak, a needle sweepre gondolok, esetleg van hozzá valami modul, vagy valami hasonló, esetleg arduinoval megoldhato, ha valaki csinált már ilyet vagy gondolja hogylehetne megcsinalni az jó lenne ha el mondaná 😀

Ötleteket várok 😀

Köszönöm előre is



2022. aug. 13. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne haragudj de... komolyan nincs jobb dolgod ennél? Más autóknál ez egy öndiagnosztikai folyamat. Tiédben nincs ilyen. Kész.
2022. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lapozz tovább, egyedi az egész már bocs +ba szeretnem be építeni
2022. aug. 13. 19:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy rá érek ilyenekre, arduinoval megcsinaltam azt is hogy a bc ami eleve nincs az enyembe, ki írjon mindent, fogyasztás, RPM, sebesség, melyik ajtó van nyitva, vizhofok, olajhofok, olajmennyiseg stb
2022. aug. 13. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
#3 Ha ennyi időd van,akkor a nyeltvtant is átnézhetnéd, különösen az igekötős igék helyesírását. 😉
2022. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: +1 :D

Kérdező,

ha ennyire spíler vagy, akkor szerintem megtaláltad volna, hogyan lehet. VAG autóknál vcds-sel lehet ilyeneket babrálni, de szerintem túl öreg, hozzá a G, hogy ezt így szimplán egy kattintással lehessen állítani

2022. aug. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rendben lapozunk, az elején még ötleteket vársz, aztán kiderül hogy arduino-mágus vagy (önjelölt...).

Aki arduino-mágus, az itt nem kérdezni, hanem válaszolni szokott...

2022. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Babaim nem vagyok mágus arduinobol csak szimplán tapasztalt, nem mindenhez ertek, addig csinálom meg jó nem lesz 😅
2022. aug. 13. 20:26
 8/10 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés és nem ez volt a válasz szerintem
2022. aug. 13. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kialudtad már magad?
2022. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el. Aki ilyen stílusú, az ebben a fórumban nem szokott választ érdemelni.
2022. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!