Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Matt fekete autófóliával...

Matt fekete autófóliával fedte már be valaki az autóját? Vagy bármilyen színű, fajta fóliával? Véleménye? Szép lett? Anyagiakban hogy jött ki? Olcsóbb mint egy komplett festés?

Figyelt kérdés
Gondolom rajta hogy az autómat befóliáztatnám. Egy átlagos személyautó lenne. Mennyire nagy összeg?

2022. aug. 14. 15:11
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Én csak magamnak fóliázok hobbiból, de szerintem jobb és olcsóbb mint a fényezés, illetve védi a fényezést a karcolásoktól m, kőfelverődésektől stb.
2022. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A wrapping autó fóliázáshoz elengedhetetlen követelmény, hogy a fényezés hibátlan és tökéletes legyen. Hogyha nem így van, akkor meg kell csinálnod vagy csináltatnod. Ez egyrészt pénz, másrészt sok idő, függetlenül, hogy Te csinálod vagy szakemberrel csináltatod. A fényezés is fel fog mostanában emelkedni, mint minden. Most néztem egy céget, ahol 70,000 Ft-ról indul az elemek fényezési ára, ami egy teljes autó esetében (13 elem) kb 900,000 Ft. Hogyha nem kell a fényezésen semmit javítani, akkor nálunk kb 400 ezer Ft. körül kezdődnek a fóliázási munkák, anyagértékkel együtt, nettó áron. Érdemes előtte egy fényezési szemlére begurulnod a kiválasztott szakműhelybe. Ott már pontosabban lehet kalkulálni, miután elmondod, hogy anyag minőségben milyenek az elvárásaid.


Remélem tudtam segíteni!


További szép napot kívánok!


Thomy

2022. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fólia olcsóbb, rá lehet húzni apróbb hibákra és elméletileg eltávolítható nyom nélkül. De én még nem láttam lekapart fólia utáni fényezést, nem tudom mliyen állapotban lesz. Állítólag a lakkot képes leszedni
2022. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:

#2

Kerestek: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..


Fóliaeltávolításról (legfőképp fűtőszálas ablakról) érdekelne szakember véleménye.


#3

Egy szőrszál is nagyon ronda tud lenni a fólia alatt, nemhogy a hibás kasztni.

2022. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Nyilván nem törött autóra kell ráhúzni, de karcos, mattult, stb fényezésből semmi nem fog látszani a fólia alatt.


#3

2022. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!