Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lehet nagy a fogyasztás...

Mitől lehet nagy a fogyasztás egy robogónál?

Figyelt kérdés

Piaggio Free 50ccm 2t. 3 litert eszik 60 kilométeren, tehát durván 5liter / 100km a fogyasztás. Mitől lehet ez?


Mindennapi használatban van a robogó, különösebb hibája jelenleg nincs. Alapjárat jó, jól is megy, nincs semmi tünete.



2022. aug. 16. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2T-nek ennyi a fogyasztása.
2022. aug. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az 1-es írja, sajnos a 2T kajás ! Az én motorom is bekajolja a 3,5-4 litert, főleg országúton, tehát 6.-ban közlekedve.
2022. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, tudom, tök más szerkezet, de nekem volt régebben két Simsonom (azonos köbcenti 2t nyilván), az egyik tuningolt volt (hetvenes henger 4 felömlő egyedi hozzá gyártott rezó hosszú váltó stb stb), a másik viszont csont gyári és utolsó csavarig felújított blokkos, nyilván már egyik sincs meg mert eladtam őket amikor felment az áruk az egekbe, de emlékszem, hogy az ötvenes gyárias akárhogy állítottuk a karbit, akárhogy használtam, nem tudott bemenni 4 liter alá sehogy. A tuningolt meg annyit evett mint az autóm, ha nyomtam neki akár hetet is. Nem gondolom hogy 2T motor ennél sokkal kevesebbre levihető, cserébe jobban megy mint egy 4T, ebben a méretben ez kifejezetten nagy előny.
2022. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!