Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Debrecenbe mik a vizsgaútvonal...

Debrecenbe mik a vizsgaútvonalak forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
2022. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt már néztem és több is fel van sorolva, vagy 24 db. Nekem a B kategóriás kellene. Úgy tudom az csak 10 db.
2022. szept. 11. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

B kategóriás oszlopban van egy "X" ami oda tartozik.

Valóban 10 van, de ha jól látom 4x10. Nem vagyok odavalósi, valószínűleg 4 különböző helyről történnek a vizsgák. Ki kell keresni te honnan vizsgázol, és az a 10 a tiéd :)

2022. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még hasznos neked ez a dokumentum, csak a 6. oszlopot kell nézned, hogy be van-e “X”-elve. Ha igen, akkor ‘B’ kategóriás útvonal (is). A legjobb, ha megkérdezed az oktatót a vizsgaútvonalak számáról (melyik milyen számozású és hol fogsz vizsgázni), majd nézel róluk videót YouTube-on, hogy meglegyen a konkrét útvonal, ne csak az, hogy milyen utcákat érint.
2022. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgyis ott vezettek órákon, jegyezd meg. De amúgy minek az útvonal? A jogosítványod egész Európára érvényes lesz. Szolnokon az egyik vizsgabiztos rendszerint bevitt két telezöldes bal kanyarba, meg két egyirányúból kikanyarodásba, aztán kezdődött az útvonal. Az útvonalak amúgy is csak érintendő pontokat jelölnek ki, azok között nem fixek.
2022. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!