Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kisautót ajánlatok (5...

Milyen kisautót ajánlatok (5 személyes) első autónak 5-600 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Elsősorban benzines érdekelne, kisautó kéne ami praktikus parkolni, egyszerű vezetni, olcsó fenttartás, átlagos fogyasztás, olcsó alkatrész de nem kell hogy bivalyerős legyen, alapfelszereltség jó lenne (ABS, klíma, centrálzár esetleg elektromos ablakok) amikben eddig gondolkodom:

-Seat Ibiza 1.6 vagy 1.4 (3 ajtós kicsit sportos)

-Toyota Yaris bár elég keveset találni, 1.3 benzin, gondolom alkatrészek terén sem túl nagy a választék

-Volkswagen Polo (szintén 3 ajtósban)

-Volkswagen Lupo 1.0 (bár 4 személyes(

-Opel C Corsa 1.2 vagy 1.0


Tehát ilyesmikre gondolok, minden választ meghallgatok, előre köszi! :)



2022. szept. 11. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért jelenleg csak bontószökevények vannak. Autószerelés megy? Vagy legalább van jóbarát aki autószerelő?
2022. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Suzuki Wagonr vagy régi Swift
2022. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Persze, repülni ne tudjon?

Amúgy is van egy rossz hírem, az autoárak az egekben, millió alatt sz.rt se kapsz.

2022. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
69%
Suzukit és francia roncsokat. Legalábbis engem múltkor leoltottak, amikor azt írtam, hogy ezek nem érdekelnek. :D
2022. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
4. Több német roncs van az országban mint amazokból.
2022. szept. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van több szerelő is a családban, felsoroltak közül melyiket ajánlanátok?
2022. szept. 12. 09:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül Yaris, ha van a közelben megbízható, Toyotához értő ember. A japán az japán.
2022. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha több szerelő is van a családban, akkor miért a gyakorin kérdezel? Elvileg ők értenek hozzá :D

Egyébként ezek az autók csak papíron 5 személyesek, inkább 4 az ami még elfogadható.

2022. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én olcsó yarist nem vennék. Van a paromnak, jó meg minden, de ha nem csilli-villi akkor nem akkora öröm egy lepusztult japán sem.

Formara egy cordoba áll a legközelebb ahhoz, amit kívülről es belülről is el tudnek nezegetni talán.

C corsa ennyiert megint nem lesz öröm, ha mar nagyon jó vetelnek tűnik legalább legyen 1.2, de akkoris csak a korai swiftekhez kepest volt ugras, es azok a rücskös steril müanyagok a buta futóművel es ötlettelen beltérrel....

A polo egy ujabb corsa mas emblemaval, de nekem még kevésbbe elfogadható külsővel, valtozattól függően tatás/olcsó/meg nem értett plastic fantastic belsővel, szinten buta műszaki tartalommal.

A Lupo nalam teljesen kizárt, csak mert...

Szóval egy jó állapotban megcsípett bácsicordoba talan ezek közül, bar ott is jelen van a sekelyes műszaki tartalom (polo).

2022. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vennék ennyiért autót. Manapság tényleg csak bontószökevényt kapsz egy millió alatt. Akkor inkább még gyűjts hozzá, várj pár hónapot, és vegyél valami normális állapotban lévőt. Szerintem nem éri meg megvenni egy 20 éves roncsot kismillió kilométerrel, ami két hét után kiesik alólad. Egyébként a felsoroltak közül a Yarisra szavaznék.
2022. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!