Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetéstől való félelem...

Vezetéstől való félelem leküzdése?

Figyelt kérdés
Fél év elteltével(most lett rá lehetőségem) a kreszvizsga után most fogom elkezdeni a vezetést,és eléggé félek tőle. Elég sokat is felejtettem a kreszből,és egyszerűen ha csak arra gondolok,hogy egy forgalmas útszakaszon vezetnem kell,akkor kb gyomoridegem lesz tőle. Az autó kezelésével nincs baj,mert autót vezetni nagyon szeretek(már földúton vezettem),csak attól félek,hogy nem fog eszembe jutni hogy milyen szabály van,kinek van elsőbbsége,stb,és leblokkolok egy szituációban. Vagy ha tudom is,akkor félek hogy az izgalomtól nem fogok tudni cselekedni,mert sajnos nagyon izgulós vagyok minden téren.Tudnátok 1-2 tippet adni?Milyen volt elsőnek vezetni egy forgalmasabb úton?

2022. szept. 18. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás.

Ott van melletted az oktató, be fog avatkozni, ha baromságot csinálnál.

Ha neadj'Isten mégis baleset történik, akkor sem te vagy a felelős, hanem az oktató.

2022. szept. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Szerencsés vagy! Nekem nincs pénzem jogsira... értékeld hogy vezethetsz! Élvezd ki helyettem is és mások helyett is!
2022. szept. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Mások beszéltek rá arra, hogy csináld meg a jogosítványt?
2022. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,én akartam
2022. szept. 19. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfogás kerdése! Az izgalom om, egy kis stressz is, de ne told tul. Jó lesz, ha meglesz a jogsi, ne parázz.
2022. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Beülsz az autóba, és csinálod, amit az oktató mond. :) A kreszt meg átnézed, és ami nem teljesen világos, azt majd úgyis átbeszélitek az oktatóval.
2022. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!