Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felvisznek autóútra / autópály...

Felvisznek autóútra / autópályára városi vezetésnél?

Figyelt kérdés
A1 kategóriás jogsit csinálok, és holnap megyek az első városi vezetésemre motorral, múlthéten lett meg a rutin vizsga, és annyi a kérdésem, hogy kell vezetnem autópályán, illetve autóúuton is a tanulás alatt? ez lesz az első jogsim és kicsit félek tőle.

2022. szept. 19. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyiken sem jartam, de az regen volt. 2005-ben.
2022. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem

városból kimenetek majd, de autópályára nem kell menni

2022. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony felvisznek, mert ott pörög az óra, márpedig neked kell minimum kilométert menned. Motoros jogsit én 17. kerületi székhelyű helyen csináltam, amikor a km és a vidéki vezetés kellett, gödöllőig elmentünk, és hazafele bizony felmentünk az M0-ra, igaz, nem kellett ki-be sorolgatni, de fel kellett gyorsulni, következő lehajtón meg elhagyni. Iskola és útvonalpreferancia válogatja, merre visznek. Amúgy vigyenek is. Én az autós jogsimat kollégista diákként csináltam ott, ahol a megyei vizsgaközpont volt, hol a városközi, hol az éjszakai vezetésnek tudták be, hogy a péntek délutáni rotált órasorozat végén én viszem haza a kocsit. Elképeszt, hogy Budapesten adnak úgy jogsit bárkinek, hogy életében nem ment 60-nál gyorsabban.
2022. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok de NEM első órán fognak felvinni. Első órán bemelegítesz, kedves városi környezet, esetleg egy csendes parkolóban egyívű megfordulás gyakorlása stb.
2022. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Március óta van B kat.jogsim, én kértem az oktatót hogy vigyen fel, te is ha teheted kérd meg rá, mert kelleni fog.
2022. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!