Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet az, hogy haverom B...

Hogy lehet az, hogy haverom B kat. jogsija 13 éves érvényességet kapott, nem pedig 10-et?

Figyelt kérdés
Elsőnek

2022. szept. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Félreolvastátok vagy elírás.
2022. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem olvastuk félre.

hogy lehet ez elírva? reptéren dolgozik, belsőa jogsija is van,amihez ezt megnézték és semmi.

2022. szept. 26. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet elírva, hogy a kormányablakban félreütötték, amikor megnézik, akkor meg reflexből csak megnézik az évet, hogy ugye az nem az idei, de nem számolgatnak. (Az ilyen félreütések miatt van például a személyi számban a 11. számjegy.)
2022. szept. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 8 évre kaptam, születésnapomhoz igazítva (hónap-nap), erre fel is hívta a figyelmem az ügyintéző.


Sajnos nálam elhúzódott az okmány megszerzése, mert 2020-ban kezdtem, akkor lett meg az alkalmassági is nyilván, a jogsim pedig most tavasszal.

2022. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azt néztétek be, hogy a dátumban az évet és a napot felcserélték pár éve?


Egy mostani jogsin nn.hh.éé formátumban van, a régebbieken éé.hh.nn formátum volt.

2022. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy régi: [link]

Ez az újabb (2013 utáni):

[link]


Elöl-hátul el van írva? Tehát a kategória és maga a jogsi is 13 évig érvényes?

2022. szept. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg 11 évre kaptam a frissítést idén :D
2022. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így van! Hátul is így van írva
2022. szept. 28. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!