Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek használt...

Mire figyeljek használt robogó vásárláskor?

Figyelt kérdés

Teljesen kezdő vagyok motorok terén, de pár hete kipattant a fejemből hogy jó lenne egy robogó, amivel eljárhatnék itthonról, nem szeretem a tömegközlekedést. Már egy robogót megnéztünk, magánszemélytől, de azt nem vettük meg. Most viszont majd egy kereskedésbe nézünk el.

Itt egy kérdésemre korábban azt írták hogy a 2 ütemű jobban gyorsul. Tehát érdemes ezt is nézni? Gondolom ez nem hátrány főleg indulásnál forgalomba.


2022. szept. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Te még ne versenyezz, egy négy ütemű is pont jó neked.

Én sose vennék 2 üteműt, olyan szar rotyogó , egyenlőtlen a hangja és nagyon sok olajat éget el.

2022. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Azt mondanám, hogy ugyanúgy nézd át mintha egy motoros műszakivizsgán tennéd. Gumik állapota, fékek, világítás, kormány nem kotyog, és könnyen fordul. Olaj, illetve üzemanyagfolyás ne legyen, bowdenek állapota, motor hideg legyen mikor mentek és ekkor is könnyen induljon, ne legyen rossz hangja, és simán járjon. Kétütemű pörgősebb, viszont többet is fogyaszt. Az simán bekajálja a 4 litert, plusz 1000-1200Km-enként egy liter olajat, amiből egy jobb minőségű már 4-5ezer forint
2022. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!