Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen lépést...

Szerintetek milyen lépést kellene tennem?

Figyelt kérdés

Korábban tettem fel egy kérdést, miszerint az autófóliázásra vitt autóm 2-3 hét helyett 2,5 hónapra húzódott ki mindenféle duma miatt (nem értem rá, családi rendezvény volt, nincs segítségem).


De most szeptember közepén kész lett végre, viszont az eredménytől nem ájultam el. Távolról tényleg gyönyörű az autó, ami a fóliának köszönhető, viszont közelebbről megnézve a peremek össze vannak darabolva, nincs mindenhol teljes fedés, és van ahol darabokkal van kipótolva az esetleges rossz vágás. Oké, elkönyveltem tanulópénznek, és örültem hogy egyáltalán megszabadultam tőle közel 3 hónap után.


A fekete leves most jön, hiszen alapból volt rajta az autón egy fólia (szürke, öreg 5-6 éves) és ugye azt le kellett előtte szedni. Na 1,5 hete láttam az első jelet arra hogy ráfóliázott a kedves "szakember" a régi ÖREG fóliára, ami be is bizonyosodott amikor picit megemeltem az új fóliát a visszapillantón, és láttam alatta egyrészt az alap színt, illetve a régi fólia határát. Kapargattam, és igen, a régi fólia volt rajta amire rátette az újat. Gondoltam akkor tüzetesen átnézem az autót, és azt tapasztaltam hogy NAGYON sok helyen (tető koszorún, küszöbnél ahol például konkrétan 1 ujjnyira kilóg a régi fólia) ott van a régi fólia.


Azt tudni kell hogy az 1. hónap után, és a többszöri kifogás után kértem hogy rakja össze az autót, és elviszem ahogy van, de pénzt ezért nem adok. Addig addig kérlelt amíg adtam neki 1 HETET, és hirtelen kész lett az autó, viszont 1 elem a fólia elfogyása miatt kimaradt. Mondanom sem kell már ennek örültem, és nem is gyanítottam hogy miért lett kész ilyen hirtelen. Most már tudom... Mellesleg a maradék idő ami hátravolt az annak az 1 elemnek a fóliájának megérkezése + ablaksötétítést tette ki ami szintén hihetetlen hogy több hét volt.


Lényeg a lényeg, hogy mit tudok tenni. Vigyek verőembereket és ijesszek rá, vagy nem tudom. Először szeretnék vele tisztességesen elbeszélgetni hogy egyáltalán mit reagál erre, mert itt teljes mértékben magamat érzem táverve, hiszen a leszedés TELJES PLAFON árát (100.000 Ft) elkért, és ki tudja hogy hol szedte egyáltalán le.


Most kértem tőle hivatalos garancia papírt az elvégzett munkáról és összegekről, de semmiről nem tud hiszen eddig annyit tud hogy nekem megfelelt a munka, semmilyen hibát nem hoztam fel. Nem szeretnék verekedést, egyelőre csak a komoly hatósági lehetőségeim érdekelnének mint pl fogyasztóvédelem, vagy rendőrség.. Érdekelne a ti véleményetek.



2022. okt. 5. 18:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Emberek! Megkaptam a papírt az elvégzett feladatokról!!!!


Itt van a kezemben, rajta van az ő adatai, a cége adatai és az autóm adatai (rendszám, alvázszám) és az azon elvégzett feladatok ("Szürke TeckWrap fólia teljeskörű eltávolítása" "Alapozás" "Fehér szatén TeckWrap fólia felhelyezése")


Jön a kérdés, hogy ezzel akkor tudok-e reklamálni HIVATALOSAN, ha bebizonyítom hogy nem távolította el a fóliát? Nyílván tudom bizonyítani, mert ha leszedem akkor ott van, még ha 1 elemen is (de amúgy több alá is néztem és ott van)

2022. okt. 10. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!