Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros ruházat. Chopper...

Motoros ruházat. Chopper típúsú motorhoz illőt:D középárkategóriába a teljes felszerelést mennyiből úsznám meg mindennel együtt? (kesztyű, csizma, protektoros kabát, stb. )

Figyelt kérdés
Milyen márkát érdemes nézegetni ezekbe? Linkek is jöhetnek. Az ár annyiban lényeges, hogy kb sejtitek melyik a középkategória. Jővőre tervezem szóval gyűjtögetek rá:)
2010. szept. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kabát kb 80tól. Nadrág 40-50 kesztyű 20 csizma kb 40ezerbe biztos lesz. Használtan is érdemews nézegetni jóval olcsóbbn megkaphatod és alig használt.
2010. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nemolcso

nadrág 40-60 000

ha chopper akkor:

1 kabát 30-50 000 (én 5000 ert vettem turkalobol:D)

2 melény 5-15 000

kesztyű 3-10 000

csizma 10-40 000

2010. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Az ember azt hinné, hogy akinek ilyen motorja van/lesz az egy vagány csávó-csaj. Erre ba.dmeg, itt egy hülye, aki arra nem veszi a fáradságot, hogy bemenjen egy motorosboltba és megkérdezze, mert minden utcában már találni egyet.Vagy legalább keresgéljen a neten a sok ezer oldal között. Te is az a karórás vadmotoros vagy/leszel?
2010. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, csak ha valamihez nem értek, akkor megkérdezem olyanoktól akik ismerik illetve tapasztaltak ezekben a dolgokban. A boltosokról meg ne beszéljünk, mert azt ajánlják amit a főnökük mondd... Képzeld emellett nézegettem, de mivel még nem vagyok járatos (főleg márkák terén) így inkább kérdezek és szerencsére vannak akik a témára válaszolnak.
2010. okt. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!