Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten a rakpartnak...

Budapesten a rakpartnak (főként az 5. kerületi részre gondolok) van még olyan része, amely ingyenes ?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat!

2022. okt. 19. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mármint mi az ingyenes? Áthajtás, parkolás, kerítés építése, vagy mire gondolsz pontosan? :D
2022. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Fizetős.

Megnezheted a nemz.dijfizetési zrt weboldalán, van zoomolható térkép.

2022. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Ha a kékkel kiemelt kulcsszavakat megnézed (#-t utáni szavakat), akkor láthatod, hogy a parkolásra vonatkozik a kérdés, méghozzá személyautóra! Természetesen köszönöm, hogy szóltál, mert akkor leesett legalább, hogy vannak olyanok akik nem olvassák el, máskor, majd pontosabban fogalmazok!


Kedves kettes!

Köszönöm a válaszod! Nem ismertem ezt a weboldalt.

2022. okt. 19. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
#1-es vagyok, bocs kérdező, kulcsszavakat soha nem nézem. Van fejléc, meg van kifejtésre való mező, feltételezem, hogy aki elmúlt 8 éves, az ezen a két helyen meg tudja koherensen fogalmazni a baját. Így már világos, mit kérdeztél. Sokkal egyszerűbb lett volna azt kérdezni, hogy a budai rakparton lehet-e bárhol autóval ingyen parkolni.
2022. okt. 20. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A pesti rakpart végig fizetős, a budain van pár ingyenes szakasz, ha jól emlékszem.


Ui. Szerintem a kulcsszavak nem arra vannak, hogy azok alapján találjuk ki, hogy mi akart lenni a kérdés, hanem ezek alapján lesz könnyebben megtalálható a kérdésed, annak aki hasonló dologra kíváncsi.

2022. okt. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3: tessék, itt van:

[link]


Bele tudsz zoomolni, még a díjakat is kiírja.


KB. a Petőfi hídtól (Nehru part) a XIII. Dráva utcáig 600 ft/óra.


A budai oldalon látok még ingyenes szakaszokat, a Batthyány tér környéke talán még jó lehet.

2022. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol nincs ingyenes 5. kerületben, rohadt tetves büdös szros kerület tudom mert itt élek és kukával kell foglalni a parkólóhelyet mert elviszik a prolik előlünk.
2022. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!