Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tegnap tettem sikeres KRESZ...

Tegnap tettem sikeres KRESZ vizsgát, azonban nem nagyon említették, mi a teendőm utána. Be kell mennem az irodába a folyamat folytatásáért? Vagy elég betelefonálnom? Esetleg majd értesítenek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 23:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

#10 Pont ez volt a kérdésem...hogy mit kell tennem. Nem akartam csendben várni. Akkor telefonálok majd egyet, ha nyitva lesznek.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!

2022. nov. 11. 07:05
 12/22 anonim ***** válasza:
Bőven lesz az 1 év, több is.
2022. nov. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 Oké. A kérdésem továbbra sem erről szólt.
2022. nov. 11. 08:33
 14/22 A kérdező kommentje:
Írtam e-mailt (mivel az weboldalukon az ügyintézéshez az volt feltüntetve), mondhatni azonnal válaszoltak is. Kaptam egy telefonszámot. Bár az ünnepek miatt tényleg hosszabb lesz a folyamat, mint alapból lenne, mégsem nem kell évekig várnom.
2022. nov. 11. 10:14
 15/22 anonim ***** válasza:
#14 Hidd el nem véletlenül írjuk többen is, hogy simán lehet 1 év mire a tanfolyam kezdetétől meglesz a jogsid. Most ok, hogy kaptál egy számot, és felhívod, de szinte biztos, hogy nem fogsz már a jövő héten menni, mert fullon vannak az oktatók, inkább majd pár hónap múlva, és akkor is lehet, hogy csak hetente mehetsz, így meg a kötelező óraszámot is hónapokba tellik levezetni.
2022. nov. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk:

- A sikeres KRESZ vizsga után bemész az autósiskolába (én pl. a vizsgáról egyenesen rögtön oda mentem...)

- Az autósiskola ügyintézőjével választotok oktatót -> lehet, hogy csak egynél van hely így ő mondja meg, hogy ki lesz az oktatód, de az is lehet, hogy többnél is van, ezesetben te választhatsz, hogy kinél szeretnél tanulni

- Miután ez eldőlt, az ügyintéződ megadja az oktató telefonszámát, és azt mondja, kb 1 hét múlva érdeklődj (kb. 1 hét amíg megérkezik hozzá a vezetési karton - ez egy jelenléti ív, amin a gyakorlati órákat adminisztráljátok majd)

- És akkor te felhívod az oktatót a megadott számon, bemutatkozol, és egyeztetsz vele időpontot, hogy mikor tudjátok elkezdeni a gyakorlati vezetést.

2022. nov. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki hasznos, jóindulatú választ adott!


Nagyon rendes oktatót fogtam ki. Előre jelezte, hogy lesz egy pici várakozás, illetve az ünnepek is közbe fognak szólni, viszont legkésőbb 1 hónap múlva kezdhetek. Nem egy év múlva, nem 5 hónap múlva...


Illetve nem kellett bemennem, csupán pár e-mail váltásba került a dolog.

2022. nov. 11. 18:03
 18/22 A kérdező kommentje:
Illetve az oktató úgy mondta, hogy majd ő összeállítja a kartont, és majd keres, ha megvan.
2022. nov. 11. 18:05
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdezó, hol írtuk, hogy 1 év múlva mehetsz csak vezetni? A tanfolyam teljes hosszáról volt szó!
2022. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Csak tudnám, miért ilyen rosszindulatúak az emberek minden kérdés alatt...


Majd kiderül, mennyi idő lesz.

2022. nov. 11. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!