Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e90 vagy f30 tetszik...

Bmw e90 vagy f30 tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Műszaki adatok, megbízhatóságtól és egyéb dolgoktól eltekintve, kizárólagosan kinézetet figyelembe véve, melyik tetszik nektek jobban?
2022. nov. 18. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát azért az sem mindegy hogy egy fapad változat vagy M Sport csomag. Nekem mindkettő tetszik, jelenleg egy még fiatalabb E90-em van.
2022. nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Külsőleg-belsőleg egyértelműen az f30 a jobb.
2022. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Az F30 jobb autó, nekem utolsó faceliftes E90-em volt (325i), már eladtam, most F10-em van, de jó barátomnak F30 van így azt is vezettem, próbáltam. Minden téren jobb, a futómű egyszerre kényelmesebb és sportosabb is (az enyém is M csomagos volt, az F30 is), a beltér igényesebbnek hat és jobb az anyaghasználat, a hangszigetelés jobb, gyakorlatilag minden jobb.
2022. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább Audi fan vagyok, de az f30 és f32 tetszik a BMW-ben, egyszer szinte vettem egy tűzpiros f30at egy aukciós oldalon, de végül felment az ára és nem vettem meg, az E90 pedig nem tetszik.
2022. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamiért nekem egyik 3as sem a világom.Ha muszáj a 3asnál maradni akkor nyílván F30, szebb jobb fiatalabb, de személyes véleményem szerint inkább egy F10
2022. nov. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!