Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények,tapasztalatok a vw...

Vélemények,tapasztalatok a vw shirocco 2.0 TSI-ről?

Figyelt kérdés
Kinéztem már egy ideje ezt az autót még sajnos nem volt alkalmam kipróbálni de ez is tervben van. Tudtok e esetleg tapasztalatokat megosztani velem? Fentartása mennyire vészes? Vezetési élmény? Illetve ,hogy mekkora a különbség az 1.6 illetve a 2.0 literes között? Megéri e inkább a 2.0 et megvenni? Azért van árkülönbség. Az ára nyilván drága tisztában vagyok vele. Jelenleg még egy 1.6 os vw borám van és szeretnék egy kicsit sportosabbat.A válaszokat előre is köszönöm!

#Vw shirocco #2.0 tsi 1.6 tsi
2022. nov. 22. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Scirocco


1.6 tsi nem létezik, az 1.4 lesz, amiből a koraiak kokszosodnak.

2022. nov. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1.4 tsi volt haveromnak jó kis twincharged


Neki amúgy nem volt vele baja, viszont autószerelő saját magának megtudott rajta csinálni mindent.


Kis ideig németországba ingázott vele, nem volt gondja.

2022. nov. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Ettől függetlenül én nem vennék első generációs TSI-t esetleg a 122 lovas 1.4-et, de ott is úgy kell kezdeni, hogy diózás plusz vezérlés csere

2022. nov. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Így van, korai TSI-ket hanyagolni kell, mert óriási rizikó.
2022. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! Csak még annyit ,hogy tudjátok e ,hogy melyik évjárattól vagy típusban vannak az újabb TSI motorok?
2022. nov. 22. 13:44
 6/12 anonim ***** válasza:
2013-14-től már sokkal jobbak
2022. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Túl árazott ex náci germán fhos talicska. Normális ember 5-6 évesnél öregebb német katyvaszt nem vesz! Az autógyártás legalja már Németország
2022. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 valami értelmeset is tudsz mondani, vagy csak ideböfögtél valami ordas nagy baromságot és elégedetten hátradőltél hogy megvolt a mai adag német szidásod?
2022. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez az igazság utolsó, de te is biztosan nagy germán fanatikus lehetsz! Ajdi foc wagen vagy milyen tulaj vagy? Japán és Dél Korea az autógyártás jövője már jó ideje, nem ezek a nagyképű németek!
2022. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár én is német autó tulajdonos vagyok, egy ultra áramvonalas Ford Fiesta benzines, 2010-es, de attól még nagyon nem szeretem őket...
2022. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!